pondelok , 24 júna 2024
Home / Zdravie / Cvičenie / SCHUDNIME spolu

SCHUDNIME spolu

Milé mamičky, pripravili sme pre vás špeciálnu ponuku. Každá žena aspoň raz v živote riešila svoju postavu, pokúsila sa o hladovku, rôzne diéty alebo šport podľa svojho uváženia. Niekomu sa takto podarilo schudnúť, iným zase nie. Prípadne schudli a dostavil sa jojo efekt.

Čo tak jedálniček na mieru a odporúčané cviky na doma? Schudnúť, získať svoju vysnívanú postavu, ideálnu váhu môžete aj z pohodlia domova.

Čo by ste povedali na -7 kg za mesiac? SKÚSME TO spolu!

Po písomnej konzultácii s našou výživovou poradkyňou a fittnes trenérkou sa možno nabudíte viac.

1. Krok: prvý kontakt a stanovenie cieľa

Sami nás môžete kedykoľvek kontaktovať na e-mailovej adrese: novyjedalnicek@gmail.com, kde nám napíšte váš cieľ, t.j. koľko kg by ste chceli schudnúť.

2. Krok: zhromaždenie kľúčových informácií

Je dôležité, aby ste uviedli svoj vek, aktuálnu hmotnosť, obvod v cm (prsia, brucho, boky), druh práce, alergie na potraviny.

3. Krok: otázky, odpovede, priebežná kontrola (meranie, váženie)

A čo cvičenie? Aký pohyb je ten top?

Máte obmedzený čas na cvičenie? Alebo nechcete navštevovať fitness centrum? Chcete skúsiť posilňovať doma, ale hľadáte správny tréning? K jedálničku dostanete aj cvičebný plán.

 

Dajte svojim svalom nový impulz a skúste nový štart s jedálničkom od Cariny Kollar.

Iste sa pýtate sa na cenu. Je to 50 eur. Ak budete dodržiavať správny režim, odporúčanú stravu a samozrejme troška pohybu k tomu. Výsledok sa dostaví… A výsledok by mal byť 7 kg za mesiac.

Prikladáme fotografie žien, ktoré uvedený jedálniček už skúsili.

Tešíme sa aj na vaše výsledky 🙂

 

foto: pixabay.com a archív cariny kolar

Komentáre

komentáre