streda , 23 október 2019
Home / Rodina / Partnerské vzťahy / VIDEO: Pôrod naživo

VIDEO: Pôrod naživo

Sledovať reálny pôrod online? Aj to je dnes možné, ba čo viac, ľudí to skutočne zaujíma i dojíma.

Dôkazom je známa austrálska vlogerka Sarah´s Day, ktorej “videopôrod” má aktuálne takmer dva milióny vzhliadnutí.

Reálny pôrod online

Sarah´s Day, vlastným menom Sarah Stevenson má so životom pred kamerou svoje skúsenosti. Na sociálnych sieťach sa prezentuje svojou láskou k zdravému životnému štýlu a aktívnemu spôsobu života. Avšak nechať sa točiť pri vlastnom pôrode, to chce iné odhodlanie.

26-ročná motivátorka zo Sydney to však zvládla so cťou a odvahou, ktoré sú jej vlastné. Odmenou za to jej bol neskrývaný obdiv a láska jej partnera Kurta – otca ich synčeka Foxa Oceana Tilseho aj užasnuté reakcie ľudí z celého sveta, ktorí si jej pôrod pozreli na YouTube.

Pôrod, ktorý trval šialených 30 hodín, vyčerpal všetkých zúčastnených,najviac však pochopiteľne budúcu mamičku, ktorá si po zdanlivo nekonečnom trápení vyžiadala o epidurálku.

Kontrakcie Sarah dostala 24. marca. Najprv s nimi bojovala sama doma, okrem iného aj chodením po schodoch či skackaním na fit lopte. Až neskôr sa spolu s partnerom a sestrou presunula do nemocnice.

Dojímavé video, ktoré rozcítilo fanúšikov fitnesky, má dovedna 25 minút a odporúčame pozrieť si ho, či už ste niekedy rodili, alebo nie.

zdroj: YouTube

Som mama, rada píšem a málokedy niečo stíham tak, ako by som chcela… Nevadí, aj taký je život mamy. 🙂
O to viac sa teším, že sa s Vami na našej stránke vsetkopremamu.sk môžem deliť o svoje pocity, názory, skúsenosti a prinášať vám zaujímavé informácie a novinky nielen zo sveta materstva.

Komentáre

komentáre