pondelok , 27 mája 2024
Home / Rodina / Denník STATOČNEJ / Mimoriadna sila ženy

Mimoriadna sila ženy

Spoznajte tajomnú ženskú energiu.

Podľa andskej tradície majú ženy mimoriadnu energiu, ktorá dokáže prinavrátiť svetu mier a rovnováhu. Príbeh mladej dievčiny Kantu je toho dôkazom. Žije pokojne v Cuzcu. O učenie Pachamamy (Matky Zeme) ani o prírodných liečiteľov a šamanov nikdy nezaujímala, až kým nepredvídaná udalosť neprevráti jej život hore nohami. Vtedy svoj postoj k tradíciám prekoná. Stretnutie s kuranderom, indiánskym šamanom, ju dovedie k objaveniu obrovskej životnej energie a k obnoveniu stratenej harmónie.

Hľadanie podstaty ženskej sily

Je mladá, krásna a má mnoho záujmov. Žije v Cuzcu, kde trávi svoj život pokojne a bezstarostne. Kantu sa o učenie Pachamamy (Matky Zeme) ani o prírodných liečiteľov a šamanov nikdy nezaujímala, až kým nepredvídaná udalosť nenaruší jej istoty a neprevráti jej život hore nohami. Vtedy svoj odmietavý postoj k starým tradíciám nakoniec prekoná. Len stretnutie s kuranderom, indiánskym šamanom, a jeho prastarou múdrosťou ju dovedie k objaveniu obrovskej životnej energie, ktorú v sebe má, a k obnoveniu stratenej harmónie.

Výnimočná kniha Kurandera prináša poučné posolstvo plné nádeje.

O autorovi Kurandery

Hernán Huarache Mamani sa narodil v andskej dedinke Chivay. Vyštudoval ekonómiu a profesijne sa jej venoval. Vážna choroba ho primäla vrátiť sa do rodnej dedinky. Lekári mu nedávali nádej na vyliečenie, napriek tomu mu však zdravie navrátil jeho otec, prírodný liečiteľ a šaman. Hernán potom celkom zmenil spôsob života a začal sa venovať liečiteľskému a náboženskému učeniu dávnych andských kuranderov. Stal sa jedným zo šíriteľov andskej tradície a tomuto poslaniu sa venoval až do svojej smrti v októbri 2013. Napísal niekoľko úspešných duchovných románov.

Komentáre

komentáre