sobota , 20 júla 2024
Home / Rodina / Denník STATOČNEJ / Miláčik, neumyješ riad?

Miláčik, neumyješ riad?

Toť otázka. A za ňou by bez zaváhania nasledovali mnohé ďalšie…

Drahý, upraceš si tie rozhádzané nohavice? Prosím ťa, čo tie ponožky na zemi? Mohol by si vybrať umývačku? Snáď si s tým všetkým nečakal na mňa?!!!

Rovnováha v partnerstve

Rovnováha v rodine, v partnerskom vzťahu, v domácnosti – to je večný problém, na ktorý sa každý díva zo svojho uhla pohľadu. Dá sa to zvládnuť s úsmevom? Dá sa to vôbec zvládnuť k obojstrannej ženinej spokojnosti?

Ako s úsmevom rozdeliť domáce práce a vniesť do rodiny rovnováhu.

Kto nevie, kam z konopí, možno je čas siahnuť po rade zvonku. Po praktickom sprievodcovi, ktorý vám pomôže rozdeliť domáce práce a konečne vniesť do domácnosti rovnováhu.
Ste unavené, vystresované a potrebujete, aby vám partner viac pomáhal? Tak potom ste to vy, pre ktorých už niet inej šance, len si nechať poradiť.
Začnite jednoducho: predstavte si, že svoju domácnosť (a tiež život!) riadite novým spôsobom… Správnym smerom vás nasmeruje výborná publikácia Miláčik, neumyješ riad? od autorky Eve Rodsky.
Ako vraví, všetko sa to v jej prípade začalo zostavovaním zoznamu „Blbostí, čo musím urobiť.“ A pri tom si uvedomila, že nestačí jednoducho identifikovať problém neférového rozdelenia práce na domácom fronte, ale že je potrebné nájsť univerzálne riešenie tohto existujúceho problému.

Miláčik, umy riad a ešte…

4 ľahko dodržiavateľné pravidlá, 100 kariet s úlohami v domácnosti a tipy, ako začať konverzovať o zmene s partnerom vám pomôžu stanoviť si priority, ktoré sú dôležité pre vašu rodinu, a tiež dohodnúť sa a strategicky si rozdeliť domáce práce tak, aby bola pokrytá každá jedna povinnosť od prania, cez domáce úlohy až po prípravu večere. A aby to neostalo zasa iba na nás, ženy!
Tak čo, skúsime to? Skúsime zmeniť pravidlá v našej rodine??
zdroj: Lindeni

Komentáre

komentáre