pondelok , 24 júna 2024
Home / Dieťa / Nová vianočná reklama od Disney dojme každého

Nová vianočná reklama od Disney dojme každého

Vianoce sú za rohom a tak nečudo, že reklám s touto tematikou pribúda.
Niektoré už behom rokov doslova zľudoveli, iné sú každoročné novinky, ktoré predvianočnú náladu krásne podčiarknu a my sa aj vďaka nim na najkrajšie sviatky roka tešíme o to viac.
Nová vianočná reklama od Disney v trojminútovom videu rozpovie nádherný príbeh jednej rodiny, ktorý zaručene dojme aj vás. 

Vianoce sú o rodine

Už aj vy pociťujete jemné šteklenie v žalúdku? Signalizuje to jediné – Vianoce sa blížia a s nimi aj všetko, čo na nich tak milujeme. Vypekanie a pojedanie medovníkov, písanie Ježiškovi, plánovanie, ako komu urobíme radosť, sledovanie Perinbaby a Mrázika, no najmä radosť, že budeme zasa všetci spolu, bez naháňania, stresov, len tak v papučiach a v pohode.

Tu je vianočná reklama spred 2 rokov, ktorá nás tiež dostala: Materinská láska je dar.

Vedia to aj kreatívci v Disney, ktorí hlavnú myšlienku Vianoc – túžbu mať pri sebe najbližších, krásne zanimovali. Za niekoľko dní od zverejnenia sa reklama teší mnohým pozretiam a pozitívnym reakciám ľudí z celého sveta.

A o čom milé video vlastne je? Je to príbeh dievčatka a jeho prvej hračky – Mickeyho, ktorý sa stáva rodinným pokladom a je pri všetkom, čo dievčatko – neskôr babička zažije. Citlivo ukazuje, na čom najviac záleží – na rodine, jej tradíciách, na láske.

Odkaz je jednoznačný: na tých najmilovanejších by sme nemali nikdy zabúdať.

zdroj: YouTube

Komentáre

komentáre