pondelok , 22 apríla 2024
Home / Rodina / Vianočné VIDEO, ktoré dojíma: Materinská láska je dar – je večná

Vianočné VIDEO, ktoré dojíma: Materinská láska je dar – je večná

Ešte predtým, než sa odmlčím, poviem ti príbeh o najšťastnejšom dni v mojom živote. O dni, kedy si sa narodil…

Video s názvom Love is a gift (Láska je dar) sa stalo sotva za týždeň od zverejnenia virálom, keď malo len na Facebooku takmer 9 miliónov videní. A my sa veru tomuto úspechu vôbec nedivíme, stačí si ho pozrieť a krásna vianočná myšlienka zaručene dostane aj vás.

A pritom ho Phil Beastall, producent a filmár z Anglicka, celé štyri roky schovával u seba v zásuvke. Keď sa napokon vianočné video, ktoré vyrobil za 50 libier, odhodlal zverejniť, neveril vlastným očiam.

„Chcel som urobiť niečo, čo zarezonuje a príbehom ľuďom pripomenúť, aké veľké šťastie máme, že sme nažive,“ vyjadril sa filmár, ktorému sa splnil veľký sen, keď sa video stalo virálnym a ľudia naň reagujú veľmi pozitívne.

O láske, čo ostáva… navždy

Mladý muž ráta dni do Vianoc. Okrem bežných tradícií, ako je zdobenie stromčeka či príprava sviatočnej večere má totiž už niekoľko rokov aj jeden špeciálny zvyk. Vždy 25. decembra si vypočuje jednu z nahrávok, ktoré mu zanechala jeho mama pred smrťou. Tento rok je o to výnimočnejší, že naňho čaká posledná kazeta.

„Ahoj Chris, tu mama. Želám ti šťastné Vianoce. Chcela by som ti povedať niečo, čo som doteraz nepovedala. Ďakujem ti za čas, ktorý mi venuješ, keď na mňa spomínaš. Budeš mať 30 rokov. Rada by som videla, v akého muža si vyrástol. Viem, že by som bola na teba hrdá. Toto je moja posledná kazeta. Je čas povedať si zbohom. Pamätaj, že ťa veľmi ľúbim. Nikdy na to nezabudni. Vždy budem tvojou mamou. Ešte predtým, než sa navždy odmlčím, ti však poviem príbeh o najšťastnejšom dni v mojom živote. O dni, kedy si sa narodil…“ rozpráva žena z kazety.

„Láska je dar. Je večná. Šťastné Vianoce,“ znie odkaz krátkeho videa s krásnou myšlienkou.

zdroj: YouTube/BoredPanda

Komentáre

komentáre