sobota , 6 júna 2020
Home / Hodnotenia / Recenzie / Denník pre dušu

Denník pre dušu

Každý z nás si občas potrebuje oddýchnuť, zrelaxovať sa, skrátka hodiť všetok stres a nervy každodenných dní za hlavu. A len tak “nič nerobiť”.

Niekedy je však ťažké iba tak “vypnúť” a zrazu na nič nemyslieť. Preto je fajn mať spôsob, ako na to. Rýchlo, účinne a so stopercentnou istotou, že si skutočne oddýchneme. Ako s knižkou Denník pre dušu, ktorá je zaručeným balzamom na všetky duše i mysle bez výnimky.

Denník aj pre vašu dušu

Tento nádherne ilustrovaný sprievodca obsahuje veľa jednoduchých cvičení pre vašu psychickú pohodu. Nájdete v ňom maľovanky, námety na kreslenie, citáty na zamyslenie a veľa, veľa miesta, kde si môžete zapisovať svoje vlastné myšlienky, pocity a zážitky.

Denník pre dušu vám jednoducho pomôže urobiť si čas pre seba. Stačí sa ním nechať viesť a zistíte, ako tvorivosť a sebapoznanie môžu pozitívne ovplyvniť váš život.

Niekedy nám život môže pripadať veľmi ťažký. Nie je ľahké nájsť si čas na seba, keďže sa neprestajne deje toľko vecí. No každý z nás si zaslúži byť v pohode a práve to je cieľom tejto knižky. To, aby ste sa cítili dobre. Pomôže vám nabrať silu, získať nadhľad, lepšie poznať seba samého, slobodnejšie sa vyjadrovať a rozvíjať tvorivú stránku vašej osobnosti. Záleží iba na vás, ako tento denník využijete – či ako denník alebo ako zbierku zoznamov, skicár či podložku.

Nech si vyberiete čokoľvek, dúfame, že sa budete dobre zabávať. Predovšetkým však veríme, že vám to pomôže a vaša duša si konečne oddýchne.

zdroj: Grada

Komentáre

komentáre