sobota , 20 júla 2024
Home / Dieťa / Aktivity / SÚŤAŽ s Domestos o hry Bacha, spláchni!

SÚŤAŽ s Domestos o hry Bacha, spláchni!

Vedeli ste, že až takmer polovica detí – školákov i škôlkarov, zabúda v predškolskom a školskom zariadení na základnú hygienu? Áno, smutnou realitou slovenských škôl a škôlok je, že takmer 40% detí si po návšteve toalety neumyje ruky.

Preto je ozaj chvályhodná iniciatíva Domestosu, ktorý už 5.rok ponúka možnosť zapojiť sa do projektu Domestos pre školy, v ktorom si deti pripomínajú správne hygienické návyky i mimo domov prostredníctvom hravých aktivít.

O projekte Domestos pre školy

Mnoho slovenských škôl a škôlok nemá na zlepšenie stavu svojich záchodíkov dostatok financií. Preto Domestos realizuje už 5. ročník projektu Domestos pre školy, ktorý sa snaží o zlepšovanie prostredia školských toaliet. Školy a škôlky súťažia o finančné výhry, vďaka ktorým môžu zrekonštruovať prostredie svojich toaliet. Vyhrať zaujímavé peňažné čiastky môže celkovo až 9 škôl.

Školy sa môžu registrovať na webe www.domestospreskoly.sk, kde budú postupne zverejňované jednotlivé súťažné aktivity. No a aby bola hygiena samozrejmosťou pre všetkých školákov, musí im byť vštepovaná odmalička.

Bacha, spláchni!

Na hygienu by sme však v prvom rade nemali zabúdať doma. Keď si to však spríjemníme hrou, razom je z učenia a povinnosti zábava!

Celá rodina si môžete oddýchnuť, a zároveň pripomenúť dôležitosť správnych hygienických návykov, aj s edukačnou hrou Bacha, spláchni!, ktorú môžete teraz u nás aj vyhrať.

SÚŤAŽ: Zapojte sa do súťaže o 4 hry Bacha, spláchni. Stačí, ak správne zodpoviete našu otázku: „Koľko škôl môže vyhrať finančnú výhru v projekte Domestos pre školy?“

zdroj: Domestos

Komentáre

komentáre