štvrtok , 29 februára 2024
Home / Hodnotenia / Produkty / Užite si letnú párty naplno: Zíde sa vám záhradný stan

Užite si letnú párty naplno: Zíde sa vám záhradný stan

Kto by nemiloval leto a pohodu, ktorú dlhé slnečné dni prinášajú. Pre mnohých je to obľúbený čas grilovačiek, záhradných osláv a posedení s priateľmi na terase.

Ak plánujete narodeninovú párty u Vás na dvore, chcete si užiť svadbu pod holým nebom, alebo len túžite prežiť celú dovolenku vonku na záhrade, rozhodne sa Vám zíde praktický záhradný altánok alebo stan.

Aké sú jeho najväčšie výhody? Prezradíme Vám zásadné rozdiely medzi stanom a prenosným altánkom.

Párty stan v záhrade

Oslava sa môže premeniť na skvelý zážitok. Užite si čerstvý vzduch a majte všetko pod jednou strechou. Rozkladací záhradný stan oživí každú narodeninovú párty a efektívne šetrí náklady za prenájom priestorov.

Nožnicové stany rozložíte prakticky kdekoľvek a veľmi rýchlo. Stačí pár minút a poradíte si aj bez nástrojov. Rovnako rýchlo stan demontujete. Zložený stan nezaberá veľa miesta, takže ho môžete uskladniť prakticky kdekoľvek.

Možnosti využitia párty stanu sú vskutku široké. Poslúži ako záhradný stan, altánok, predajný stánok, stan na predaj, výstavný stan, promo stánok alebo stanový prístrešok.

Viac o nožnicových párty stanoch nájdete TU.

Záhradný altánok verzus rozložiteľný stan

Grilovačku s priateľmi či posedenie s rodinou Vám odteraz nič neprekazí. A to ani v prípade, že na záhrade nemáte dostatok miesta na drevený altánok. Alternatívou je nožnicový stan, ktorý sa stáva čoraz obľúbenejším. Nezaberie veľa priestoru a jednoducho sa skladá aj rozkladá, takže po akcii ho rýchlo zbalíte a zostane Vám voľný priestor.

Hlavné výhody nožnicového stanu

Výhody nožnicových stánkov sú zrejmé a oceňuje ich čoraz viac ľudí:

  • ľahká montáž a demontáž,
  • prenosnosť,
  • skladnosť.

Ich hlavnou výhodou oproti pevne stojacim altánkom je jednoduchá manipulácia. Záhradný altánok môžete ľahko zložiť, príp. premiestniť kdekoľvek potrebujete a po oslave máte zasa dostatok miesta na záhrade. Taktiež na zimu ho iba zložíte a uskladníte v pivnici.

zdroj: https://www.expodom.sk

Komentáre

komentáre