sobota , 4 apríla 2020
Home / Recepty / Pre deti / VIDEO: Mama tvorí “šťastné jedlo”

VIDEO: Mama tvorí “šťastné jedlo”

Deti a jedlo. Špeciálna kapitola, ktorá už toľko mám demotivovala a pripravila ich aj o posledné zvyšky radosti z varenia.

Nečudo, len mamy vedia, čo to je, variť každý deň. A nielen to, často krát musia byť pri vymýšľaní obedového menu svojich detí kreatívnejšie ako najznámejší šéfkuchári.

Lebo variť deťom, najmä tým vlastným, to je hotová veda, skúška nervov aj nutnosť zapojiť všetky kreatívne bunky. A niekedy ani to nestačí, aby bolo dieťa spokojné a dosýta najedené.

Ako teda na to? Ako variť chutne a s nápadom? Možno sa inšpirujete jednou veľmi šikovnou mamičkou…

Šťastné jedlo jednej mamy

Táto mama nevarí dcérke len také obyčajné jedlo. Ona totiž robí ŠŤASTNÉ JEDLO! 😀

To je také, ktoré robí šťastnými všetkých, čo s ním prídu do kontaktu. Mamu, čo ho vymýšľa a vytvára, ale aj dieťa, čo ho dostane na stôl a má ho zjesť.

Väčšine z nás sa asi pod pojmom šťastné jedlo vybaví zmrzlina či sladký koláčik, v tomto prípade však ide o hotové umelecké diela na tanieri. A pritom je to všetko zo zdravých ingrediencií!! Áno, samá zeleninka a ovocie, ale len povedzte, odolali by ste takýmto porciám? My veru nie, sme šťastné len pri pohľade na ne. 🙂

Ak si na to trúfate, skúste niečo podobné pre vašich drobcov vytvoriť tiež a niet pochýb o tom, že zdravé potraviny prestanú byť u vás doma strašiakom. 🙂

zdroj/foto: Facebook

Som mama, rada píšem a málokedy veci stíham tak, ako by som chcela… Nevadí, aj taký je život mamy. 🙂
O to viac sa teším, že sa s Vami na našej stránke vsetkopremamu.sk môžem deliť o svoje pocity, názory, skúsenosti a prinášať Vám zaujímavé informácie a novinky nielen zo sveta materstva.

Komentáre

komentáre