štvrtok , 29 februára 2024
Home / Rodina / Vhodné bývanie pre rodiny s deťmi

Vhodné bývanie pre rodiny s deťmi

Pod pojmom vhodné bývanie si každý predstavuje niečo iné. Niekto chce bývať v strede centra, ďalší dáva prednosť pokojnej lokalite, iný zas túži po bývaní v bytovke a pre imnohých je vysnívaným bývaním život v rodinnom dome. Pri výbere bývania by ste ale mali brať do úvahy aj ďalšie faktory, najmä keď máte rodinu a menšie deti.

Nový domov pre rodiny s deťmi

Výber ideálneho bývania pre rodiny s deťmi nie je nič náročné, stačí ak viete, čo by ste od bývania mali očakávať. Predaj bytov v Bratislave ponúka množstvo príležitostí vybrať si to najlepšie bývanie pre vás. Ak máte rodinu a deti, na výbere si dajte dobre záležať.

Blízkosť škôlok, škôl či zdravotného strediska by mali byť prioritou, od ktorej by ste nemali upustiť. Ďalšími plusmi, ktoré by bývanie pre mladé rodiny s deťmi malo mať, je aj blízkosť ihrísk a množstvo zelene, kde sa môžu deti pokojne hrať.

Čo poviete na Danubius?

Jedným z miest vhodných pre rodiny s deťmi je aj Danubius. V jeho tesnej blízkosti nájdete školy aj škôlky, detské ihriská a hneď pod oknami, v Jégého aleji, zelenú záhradu, kde sa môžu deti pokojne zahrať. Aj keď je táto lokalita viac ako vhodná pre rodiny s deťmi, všetko čo potrebujete tu nájdu aj rodičia. Samozrejmosťou je výborná dopravná dostupnosť, takže do práce to nebudete mať ďaleko.

Pár krokov od tejto lokality nájdete obchodné centrum, neďaleko sa nachádza veľká a obľúbená tržnica na Miletičovej a množstvo malých obchodíkov a štýlových reštaurácií. V blízkosti nájdete množstvo športových centier, kde môžete tráviť čas s deťmi. Ak dávate prednosť športom vonku, môžete si zájsť na neďaleké kúpalisko alebo k jazeru Kuchajda, prípadne spoznať Bratislavu z bicykla. Mestská časť Ružinov, kde sa Danubius nachádza, je napojená na cyklotrasy po celej Bratislave.

Nájsť vhodné bývanie, ak máte malé deti, môže nejaký čas trvať. Ak si ale vyberiete dobre, môžete tu stráviť celý život bez toho, aby ste čo i len raz oľutovali svoj výber. Nezľavte zo svojich nárokov, ak dobre hľadáte, nájdete bývanie, ktoré spĺňa všetky vaše kritériá.

zdroj: finep.sk

Komentáre

komentáre