štvrtok , 29 februára 2024
Home / Dieťa / Aktivity / Čítajme si s prváčikmi: Príbehy o Zorke a nové Ľadové kráľovstvo

Čítajme si s prváčikmi: Príbehy o Zorke a nové Ľadové kráľovstvo

U nás doma o knihy zavadíte, aj keby ste nechceli. Našťastie, minimálne dve z troch detí sa im vôbec nebránia, práve naopak. Milujeme a milujú čítať aj počúvať, ako im čítame.

Čo čítajú prváčky?

Naša prváčka rozhodne odporúča knižky, ktoré aj sama prečítala a je na to patrične pyšná. Predsa len, prvá kniha je prvá kniha, respektíve prvé dve knihy – pretože bolo takmer nemožné rozhodnúť sa, ktorú knihu prečíta skôr. Tak ich čítala súbežne.

Ľadové kráľovstvo – Štyri rozprávky

Nové príbehy z Arendelle!

Pre všetky milovníčky aj milovníkov Ľadového kráľovstva je tu knižka so 4 celkom novými príbehmi. V prvej rozprávke sa dozviete, ako to dopadlo s nájdeným vajíčkom. V druhej spolu s Annou a Elsou pomôžete malému Erikovi hľadať stratenú hračku, v tretej rozprávke na vás čaká nespokojný a unavený Zemský obor a v poslednej zavítate do hôr a skúsite nájsť ukrytý poklad!

Čo robila Zorka v pondelok

Zamilovali sme si aj príbeh malej Zorky a jej kamarátov. Zorka býva s mamičkou a babičkou Rózou v malom domčeku s krásnou záhradkou. Babička ju učí, ako sadiť semienka a starať sa o ne. A kedže je Zorka šantivé a neposedné dievčatko, sem-tam aj niečo vyvedie. Čo bláznivé sa jej stalo v pondelok,to sa dočítate v tomto príbehu. A nakoniec si môžete aj sami čosi zasadiť spolu so Zorkou.
Už sa tešíme na ďalšie skvelé dni Zorky. A čo vy, čo čítajú vaši prváčikovia?
zdroj: Albatros media

Komentáre

komentáre