pondelok , 18 marec 2019
Home / Dieťa / RECENZIA: Medvedík Paddington (Michael Bond, Slovart)

RECENZIA: Medvedík Paddington (Michael Bond, Slovart)

Keď rodina Brownovcov stretne na londýnskej stanici Paddington malého medvedíka, nikto netuší, že im tento návštevník z Čiernočierneho Peru prevráti naruby celý život. Medvedík Paddington totiž dokáže zmeniť aj tú najobyčajnejšiu každodennú situáciu na pozoruhodné dobrodružstvo.

Začítajte aj sa aj vy do úžasnej, celosvetovo populárnej knižôčky nielen pre detičky o milom medvedíkovi Paddingtonovi…

Medvedík Paddington

Medvedík Paddington z Čiernočierneho Peru patrí k tým medveďom, ktorým sa vždy čosi prihodí. Po dlhej ceste si v rušnom Londýne nájde novú rodinu Brownovcov a život všetkých sa razom zmení. Keď je totiž Paddington nablízku, aj tie najvšednejšie veci sa stanú veľkým dobrodružstvom. Úsmevné príhody neskúseného medvedíka od oceňovaného autora Michaela Bonda dostanú malých aj veľkých, je nadarmo patrí táto drobná knižôčka k stovke najlepšie hodnotených detských kníh všetkých čias.

Pozoruhodné príbehy medvedíka z Čiernočierneho Peru

Úspech knihy Medvedík Paddington je vskutku pozoruhodný, aj preto sa od svojho vydania dočkala prekladov do množstva jazykov a nejedného pokračovania. Dokonca sú na svete aj dva sfilmované príbehy veselého medvedíka a jeho skvelých dobrodružstiev.

U nás knižku Medvedík Paddington vydalo vydavateľstvo Slovart.

Zoznámte sa aj vy a vaše deti s milým medvedíkom, s ktorým nuda rozhodne nehrozí!

zdroj: Slovart, YouTube

Som mama, rada píšem a málokedy niečo stíham tak, ako by som chcela… Nevadí, aj taký je život mamy. 🙂
O to viac sa teším, že sa s Vami na našej stránke vsetkopremamu.sk môžem deliť o svoje pocity, názory, skúsenosti a prinášať vám zaujímavé informácie a novinky nielen zo sveta materstva.

Komentáre

komentáre