streda , 24 apríla 2024
Home / Dieťa / KinoTIP: Christopher Robin

KinoTIP: Christopher Robin

Kto by nepoznal milého macka Pú a jeho kamarátov? Medzi nimi aj Kryštofka Robina, chlapčeka, ktorý prežil s podarenými zvieratkami z lesa nezabudnuteľné dobrodružstvá.

Aj v rozprávkach však plynie čas a veci sa menia. A s nimi i ľudia, ktorí rastú a detstvo nechávajú za sebou…

Dospelý Christopher Robin a jeho detskí kamaráti

Detstvo – úžasný čas plný hier, fantázie, čas bezstarostný a neopakovateľný, ktorý však netrvá večne. Rozmýšľali ste niekedy o tom, ako by vyzerali vaše obľúbené kreslené postavičky, keby vyrástli? Ako vážni dospeláci?

Tvorcovia z Disney štúdií sa nad tým veru poriadne zamysleli, až z toho vznikol rovno celovečerný film mapujúci život dospelého Kryštofka Robina, teraz už váženého Christophera z príbehov o mackovi Pú.

Aký chlap, otec a manžel sa stal z ľudského kamaráta zvieratiek z lesa? Stále sú priateľmi, alebo na seba časom zabudli? Ako aj na všetko pekné, čo spolu zažili??

O filme Christopher Robin

Dospelý Christopher Robin tvrdo pracuje v zamestnaní, je mizerne platený a jeho budúcnosť vo firme je neistá. Práca ho vyťažuje natoľko, že na dcérku a manželku má iba málo času. Christopher už nadobro zabudol na svoje idylické detstvo s prostomyseľným plyšovým medvedíkom a jeho kamarátmi. Keď sa však s medvedíkom po rokoch stretne, ich priateľstvo opäť vzplanie a pripomenie Christopherovi nekonečné dni detských radovánok a zábavy, ktoré ako malý chlapec zažíval…

Okrem skvelého Ewan McGregora v hlavnej úlohe dospelého Christophera sa vo filme môžete tešiť na všetky milované postavičky v reálnej, aj keď trochu plyšovej verzii na čele s roztomilým mackom Pú.

Film sa v našich kinách premieta so slovenskými titulkami.

zdroj: Cinemax, YouTube

Komentáre

komentáre