štvrtok , 28 januára 2021
Home / Dieťa / Obľúbené dievčenské série pokračujú

Obľúbené dievčenské série pokračujú

Do Vianoc už neostáva veľa času, a tak je nejeden rodič čoraz zúfalejší. Premýšľa, húta, prehliada eshopy v snahe nájsť niečo originálne. Aj tu však platí, že často najviac poteší zdanlivo jednoduchý, skromný dar.

Čo deti poteší, obohatí a rodinnú peňaženku celkom nevybrakuje? 

Tadadaááá!!! Je to… kniha! Tá je 100% istotou, ktorá zaberá. Obzvlášť, ak ide o dlho očakávané pokračovanie obľúbenej série.

Albatros Media potešil v tomto predvianočnom zhone hneď dvakrát, a tak sa malé čitateľky dočkajú pokračovania knižiek Psie záchranárky aj ďalšej časti dobrodružnej série Alea, dievča mora.

Psie záchranárky 5 – Nová členka svorky

Taylor, Saša a Kim vzali medzi seba svoju novú kamarátku Briannu. Tá sa k nim s radosťou pripojila a stala sa novou členkou psieho klubu v Roxbury Parku. Bri je šťastná, že má konečne priateľky, napriek tomu sa cíti trochu odstrčená. Miluje psy, najmä prítulnú Lily, ktorú by si najradšej vzala domov.
Dokáže presvedčiť svoju mamu, aby si psíka adoptovali? A zbaví sa pocitu, že je medzi kamarátkami piate koleso na voze?
Super čítanie pre dievčatá, ktoré majú rady psy a dobrodružstvá!

Alea, dievča mora 5 – Posolstvo dažďa

Alea konečne pozná pravdu – jej matka Nelani žije. A tak dúfa, že by od nej mohla získať dôležité informácie o morských ľuďoch, najmä o svojej sestre – dvojčati – Anthei. Posádka Alfa cru robí všetko preto, aby sa s ňou stretla čo najskôr. Plavbu im však stále komplikuje doktor Orion a jeho poskokovia. Naďalej ich trápia mnohé nevyriešené otázky, napríklad na koho strane je princ vodných panien Cassaras a aké tajomstvá skrýva? A pomôžu im ostatné morské deti zachraňovať oceány?
Dobrodružstvá, výnimočné priateľstvá a tajomstvá ukryté v hlbinách mora!

Komentáre

komentáre