streda , 18 mája 2022
Home / Dieťa / Niečo pre minecrafťákov

Niečo pre minecrafťákov

Minecrafťáci, malí aj väčší, dávajte veľký pozor!!!

Albatros Media vám prináša dve skvelé novinky, ktoré by vo vašej zbierke rozhodne nemali chýbať – pokračovanie komiksu – Denník malého Minecrafťáka 2 a napínavý príbeh – Minecraft výprava.

Tak čo vy na to, začítate sa?

Denník malého Minecrafťáka: komiks 2

Balada o Podsvetí

Minus a Chropt hľadajú Mobožrúta, blíži sa však noc, a tak sa musia uchýliť domov k Chroptovi. Stráviť noc v jaskyni, kde je jeden zombík vedľa druhého, predsa nemôže byť problém… Alebo aj áno??

Minecraft: Výprava

Stax si žije v maličkom meste pokojným a všedným životom. Je synom veľkých dobrodruhov a múdrych staviteľov, no sám uprednostňuje ľahký život. Pokojnú samotu mu však naruší cudzinec, ktorý k nemu príde aj so svojou tlupou neľútostných banditov. Staxov život razom obráti naruby a ani nevie ako, ocitne sa sám uprostred ničoho. Len vďaka tomu však dostane jedinečnú možnosť poznať nový život, ktorý je cennejší než všetky diamanty na svete.

Stax Lomikameň si žije v maličkom meste pokojným a všedným životom. Je synom veľkých dobrodruhov a múdrych staviteľov, no sám uprednostňuje ľahký život. Neláka ho objavovanie ďalekých krajov, najradšej sa celý deň stará o svoju záhradku a hrá sa so svojimi mačkami.

Pokojnú samotu mu však naruší cudzinec, ktorý k nemu príde aj so svojou tlupou neľútostných banditov. V jedinú strašnú noc sa Staxov život razom obráti naruby a ani nevie ako, ocitne sa sám uprostred ničoho. Všetko za hranicami jeho mestečka je desivé a nebezpečné. Počas svojej strastiplnej cesty však stretne ďalších cestovateľov. Tí mu ukážu, že svet je plný čarokrásnych krajín čakajúcich na objavenie a hlavne aj dobrých ľudí, s ktorými stojí za to sa spriateliť. Stax stratí celý svoj dovtedajší život. Len vďaka tomu však dostane jedinečnú možnosť získať nový, ktorý je cennejší než všetky diamanty na svete.

O autorovi

JASON FRY je autorom série New York Times bestsellerov pre mládež The Jupiter Pirates, ako aj knihy Star Wars: Poslední Jediovia. Okrem tej má však na konte mnoho ďalších príbehov odohrávajúcich sa vo veľmi vzdialenej galaxii. Je horlivým milovníkom briez, hladko pokosenej trávy, člnov z tmavého duba a domov postavených z tmavého prizmarínu. Žije v Brooklyne so svojou ženou, synom a (bohužiaľ) bez mačiek.

zdroj: Albatrosmedia

Komentáre

komentáre