sobota , 13 apríla 2024
Home / Dieťa / Batoľa / Detská izba pre novorodenca: Čo by v nej nemalo chýbať?

Detská izba pre novorodenca: Čo by v nej nemalo chýbať?

Nastávajúce mamičky chcú mať všetko tip-top. Obzvlášť prvorodičky sa na svoju novú úlohu pripravujú veľmi zodpovedne a nič nenechajú na náhodu. A tak sa počas deviatich mesiacov tehotenstva snažia zorientovať v ohromnej spleti oblečenia pre bábätká, kočíkov i ostatného príslušenstva, ako aj pri výbere tej najkrajšej detskej izbičky.

Aký nábytok je vhodný do izby pre malé dieťatko? Čo by mal spĺňať a čo nesmie chýbať?

Detský nábytok s dôrazom na kvalitu a originalitu

Mamy, ktoré hľadáte dizajnové kúsky vhodné aj do detskej izby pre novorodenca, zbystrite pozornosť! Všetko dokonale doladené, štýlové, s nádychom talianskej elegancie, avšak v prvom rade vysoko kvalitné a praktické – to je detský nábytok ERBESI. Úžasné kolekcie nábytku pre rodiny, ktoré chcú niečo viac. Krásne komody, vyrezávané kolísky a postieľky s nádhernými detskými motívmi a množstvo jedinečných doplnkov a detailov, to všetko v nadčasových odtieňoch bielej či vo farbe dreva.

Kompletné kolekcie detského nábytku obsahujú skrátka všetko, čo mamička pri starostlivosti o dieťatko potrebuje. Nábytok je praktický, bezpečný, luxusný, z výhradne kvalitných, zdravotne nezávadných materiálov, pričom dôraz sa kladie najmä na pohodlie a bezpečnosť bábätka.

Príbehy šťastných detí

Nastávajúce mamičky trápi nejeden problém, aj preto istotne ocenia, keď sa niektorých starostí vedia pohodlne zbaviť a môžu si to krásne obdobie, deväť mesiacov čakania na svoj zázrak, užívať naplno a s radosťou.

S problémom vybavenia detskej izbičky pre novorodenca im radi pomôžu odborníci na slovo vzatí – stačí si len zvoliť dizajn podľa vlastného vkusu a tešiť sa z návrhov, ktoré pripravia na mieru.

Samozrejmosťou je 3D vizualizácia, aby ste získali dokonalú predstavu o budúcej izbičke pre vaše dieťatko a o tom, čím všetkým bude vybavená. Obrovskou výhodou je tiež to, že kompletne zariadené detské izby od ERBESI majú úplne všetko, čo mama i bábätko potrebujú, a teda nielen nábytok, ale aj textilné vybavenie – hniezdo, matrac, deky, vankúše i baldachýn – to všetko krásne doladené, v dizajne podľa želania.

Kolekcie sa dajú poľahky skombinovať ako pre dievčatko, tak i chlapčeka či dvojičky.

Stačí si len vybrať a urobiť radosť sebe i celej rodinke.

zdroj: Erbesi

Komentáre

komentáre