štvrtok , 26 novembra 2020
Home / Dieťa / Batoľa / VIDEO: Sám doma… s oteckom

VIDEO: Sám doma… s oteckom

Otec a syn, to je spojenie, ktoré zaváňa poriadnou dávkou zábavy. Najmä, ak mamička nie je nikde nablízku. 🙂

Dôkazom toho, že oteckovia to s deťmi vedia, je i nasledujúce video, ktoré jasne ukazuje, že detičky sa s ockom nikdy nenudia.

Aj títo oteckovia majú kreativity na rozdávanie.

Sám doma… s ockom

Keď je otec sám s dieťaťom, obzvlášť, ak ide o skutočne malého drobca, môže to dopadnúť všelijako. Väčšina mamičiek je teda pri predstave, že nechajú svoje zlatíčko tak dlho osamote s neraz bezradným oteckom pomerne nesvoja. Ale niekedy to skrátka inak nejde a ocko musí aspoň na pár hodín prebrať plnú zodpovednosť za seba, dieťa aj celú domácnosť.

Niektorí oteckovia sú však ešte odvážnejší a odhodlajú sa ísť na “materskú”.

Otecko z videa strávil s 21-mesačným synčekom osamote len niekoľko hodín v jedno popoludnie, aj to však zdokumentoval, aby manželke dokázal, že to zvláda. A veruže to zvládol.

Otcovská láska a úžasná hravosť

Video ukazuje úžasné puto medzi otcom a synom, je plné hravosti, zábavy a radosti z rodičovstva. Zároveň je však dôkazom, že byť doma s dieťaťom rozhodne nie je o vyložených nohách a ničnerobení. Práve naopak, pri malom dieťati je stále čo robiť, tu upratať, tam nakŕmiť, prebaliť, trochu sa ponaháňať… Fuška, vážne. A uznal to aj samotný otecko z videa, ktoré sa medzičasom stalo virálnym hitom.

Presvedčte sa aj vy, ako to môže vyzerať, keď ostane doma s dieťatkom ocko. 🙂

zdroj: YouTube

Komentáre

komentáre