streda , 22 septembra 2021
Home / Dieťa / KinoTIP: Aj dvaja sú rodina

KinoTIP: Aj dvaja sú rodina

Téma slobodného rodičovstva, ako aj pripravenosť/nepripravenosť na to byť otcom/mamou, o tom všetkom je francúzsky film Aj dvaja sú rodina.

Keďže aktuálne beží aj v sieti našich kín, vám všetkým, a nielen rodičom, ktorí sa chcete zasmiať cez slzy, ho rozhodne odporúčame vidieť…

aj dvaja su rodina 1

Komédia, čo chytí za srdce

Milý príbeh o tom, ako sa z neviazaného chlapíka po jednom letmom sexe stane otec na plný úväzok účinne útočí na naše srdcia aj bránice. Okrem originálneho francúzskeho vtipu totiž nastoľuje závažné životné otázky, ktoré sa týkajú mnohých z nás.

Aké to je, stať sa neplánovane rodičom?

Ako sa má chlap postarať o dieťa, o ktorom ani netušil, že existuje?

A ako sa má vysporiadať s tým, že na to ostal celkom sám?

Film Aj dvaja sú rodina je o prevrátení života naruby, o strachu, sile aj odhodlaní, najmä je však plný ohromnej otcovskej lásky, osviežujúceho humoru, ktorý plynie z každodenných situácií a nevšedných výchovných metód a poznania, čo je v živote skutočne dôležité.

aj dvaja sú rodina

Aj dvaja sú rodina – krátky obsah filmu

Komédia Aj dvaja sú rodina s jedinečným Omarom Sy v hlavnej úlohe chytí za srdce mnoho divákov.
Vtipný a nonšalantný Samuel si užíva bezstarostný život na francúzskej Riviére. Jedného dňa ho však navštívi víkendový flirt Kristin a oznámi mu, že dieťa, ktoré drží v náručí, je jeho. Odovzdá mu dievčatko a utečie. Samuel vyráža s malou Glóriou do Londýna, kde Kristin márne hľadá. Nakoniec mu nezostáva nič iné, než si nájsť prácu a vo veľkomeste sa usadiť. Samuel sa očarujúcim spôsobom púšťa do výchovy malej Glórie. Počas nasledujúcich ôsmich rokov sa ukáže, že je nielen milujúcim, ale tiež veľmi neštandardným otcom. S humorom sa vysporiadava s nástrahami každodenného života osamelého Francúza v Londýne. Rodinná idylka sa však náhle mení, keď sa z ničoho nič pred jeho dverami objaví stratená Kristin…

Viac info o filme nájdete na Continental Film.

zdroj: YouTube, Continental Film

Komentáre

komentáre