pondelok , 27 mája 2024
Home / Dieťa / Obľúbené komiksové knižky pre malých aj väčších

Obľúbené komiksové knižky pre malých aj väčších

Vianoce sú predo dvermi a to je čas, kedy si snáď všetci pomyslíme na dobrú knižku. Poteší ako darček, vyplní prázdninový čas a naplno rozvinie našu fantáziu.

Zoznámte sa s novinkami od Albatrosu pre deti a mládež, ktoré spája spoločný menovateľ – sú písané formou komiksu.

Smradi 10

Neuveriteľne vtipné dobrodružstvá smradej úderky pokračujú!

Pokloňte sa korunovanému princovi Marmeládovi! Poddajte sa jeho hrozivému veličenstvu! Skloňte hlavy pred jeho zadkorukou výsosťou! Zákerní Smradi a ešte zákernejšie Baby možno dostali nakladačku, ale znamená to, že už sa nikdy nevzchopia? Tak to je vylúčené, faganitos! Pripravte si hlasivky, nasaďte si tanečné topánky, ide sa do boja! Bojovať proti sebe budú zlí a ešte horšííí.
Kto pozná skvelú komiksovú sériu Smradi, zrejme na nič nečaká a zadováži si aj desiaty diel. A ak tieto skvelé knižky u vás doma ešte nemáte, veľká chyba a okamžite ju napravte!

Encanto – Filmový príbeh ako komiks

Čarovné miesto a sila rodiny!
Madrigalovci sú výnimočná rodina, ktorá žije na úžasnom mieste – v Encante. Každé dieťa v tejto rodine má vďaka kúzlu, ktoré Encanto obklopuje, vzácny a jedinečný dar – od supersily až po schopnosť uzdravovať. Každé okrem Mirabel. Keď však Mirabel zistí, že kúzlu v Encante hrozí nebezpečenstvo, uvedomí si, že práve ona je možno poslednou nádejou tejto výnimočnej rodiny.
Videli ste spolu s deťmi tento nádherný príbeh na filmovom plátne? V tom prípade nám istotne dáte za pravdu, že stojí za to si ho aj prečítať. Najmä, ak ide o úžasne farebné komiksové prevedenie.

Motýliky – prvá láska

Komiksový debut od autorky románu Solitaire!

Charlie a Nick chodia na tú istú školu, ale doteraz sa ich cesty nikdy neskrížili. Až do dňa, keď ich posadia vedľa seba na triednických hodinách. Chalani sú totálne rozdielni, ale čoskoro sa z nich stanú dobrí kamoši. Charlie pomaly zisťuje, že k Nickovi cíti niečo viac… aj keď vie, že nemá šancu. Láska však chodí po nečakaných chodníčkoch a Nick zisťuje, že Charlie ho zaujíma oveľa viac, ako by si kedy myslel.
Motýliky – prvá láska, komiksové spracovanie rozprávky Encanto aj ďalšie pokračovanie obľúbenej série Smradi (ako aj všetky predošlé diely) nájdete v eshope vydavateľstva Albatros.
zdroj: Albatros

Komentáre

komentáre