pondelok , 22 apríla 2024
Home / Dieťa / Koncoročné knižné novinky nielen pre deti od ALBATROSu

Koncoročné knižné novinky nielen pre deti od ALBATROSu

Vydavateľský dom Albatros Media Slovakia pripravil na záver roka 2022 bohatú knižnú ponuku, z ktorej si isto vyberú čitatelia všetkých generácií.

Priaznivci kultovej série Zaklínač od poľského fenoména Andrzeja Sapkowskeho sa po úspechu exkluzívneho ilustrovaného vydania prvej poviedky o zaklínačovi Geraltovi môžu tešiť na nádherne spracovanie ďalších dvoch príbehov Menšie zlo a Posledné želanie. Fanúšikov francúzskeho autora Bernarda Miniera zase určite poteší jeho nová mrazivá kriminálka Lucia s novou hlavnou hrdinkou a vrahom, ktorý svoje obete aranžuje podľa renesančných obrazov. Rovnako mrazivý je aj román Nikto ma tam nevidel od Very Kurian, kde sa objaví zabijak v skupine študentov, ktorí sú súčasťou nezvyčajnej klinickej štúdie psychopatov – ľudí bez empatie.
Non-fiction literatúru tentoraz zastupuje kuchárska kniha NevyhadzuJEM od autorky blogu Do poslednej omrvinky Lucie Grigovej, v ktorej poradí, aké jedlo uvariť a z akých surovín, aby sa spotrebovalo to, čo doma zvýšilo.

Veľmi sa tešíme z tretieho pokračovania obľúbenej tínedžerskej komiksovej série Motýliky o láske dvoch chalanov zo strednej od Alice Osemanovej, tentokrát s názvom Trojité rande v Paríži. Lákadlom pre tínedžerov bude isto aj nová kniha nemeckej autorky Lin Rina Kufor z oblakov, ktorej dej sa odohráva vo svete bestselleru Kroniky prachu.

Samozrejme, bohatá je predvianočná ponuka pre deti. Lákadlom bude isto kniha Vraniak Albínod zakladateľky ocenenia Biela vrana Zuzany Wienk s ilustráciami Adriána Macha, ale aj ďalšie Adriánove leporelo Na koniec sveta. V ponuke máme aj pokračovania úspešných sérií Smradi a Sherlock Holmes vyšetruje a viacero ďalších skvelých detských titulov.

zdroj: TS Albatros Media Slovakia

Komentáre

komentáre