piatok , 26 apríl 2019
Home / Dieťa / VIDEO: Toto vás dostane! Malá herečka dokonale zahrala telefonát s babkou

VIDEO: Toto vás dostane! Malá herečka dokonale zahrala telefonát s babkou

Video, ktoré vás zaručene rozosmeje. Postará sa o to 3-ročné dievčatko Daisy Healy z Dublinu, ktoré zabáva internet hraným telefonátom so starou mamou. 

A že je malá Daisy skutočne prirodzený talent, o tom svedčí množstvo grimás a tónov hlasu, ktoré behom minútky vystrieda…

Hovorte mi Crazy Daisy

Skvelé domáce video z dielne Crazy Daisy, ako sa nazýva YouTube kanál talentovaného dievčatka, pôsobí skutočne veľmi autenticky. Malá herečka na ňom hrá telefonát s babičkou, s ktorou rozoberá samé dôležité záležitosti. A tvári sa primerane k tomu. Výrazná gestikulácia a mimika, za ktorú by sa nemuseli hanbiť ani hviezdy z národného, jej prejav ešte podčiarkujú.

Ako uvádza Daily Mail, video natočil hrdý otecko Alan, ktorý ho aj zverejnil a dobre urobil. Medzičasom je totiž z Daisy hotová hviezda internetu a my sa už teraz tešíme, čo si pre nás pripraví nabudúce… 🙂

zdroj: YouTube/DailyMail

Som mama, rada píšem a málokedy niečo stíham tak, ako by som chcela… Nevadí, aj taký je život mamy. 🙂
O to viac sa teším, že sa s Vami na našej stránke vsetkopremamu.sk môžem deliť o svoje pocity, názory, skúsenosti a prinášať vám zaujímavé informácie a novinky nielen zo sveta materstva.

Komentáre

komentáre