pondelok , 24 júna 2024
Home / Rodina / Denník STATOČNEJ / Štýlové novinky od blogeriek A Cup of Style

Štýlové novinky od blogeriek A Cup of Style

Sestry Lucie a Nicole Ehrenbergerové sú známe pod názvom A Cup of Style a na českej blogovej scéne získali počas svojho pôsobenia mnoho ocenení. Ich blog a príspevky na sociálnych sieťach už dávno nie sú len o štýle, móde a obliekaní. Dospievajú spolu so svojim publikom, vpustili ich do svojho súkromia a zdieľajú s nimi aj prípravy na svadbu či očakávanie dieťatka. Pre fanúšikov si tento rok pripravili knihu Deset let se ségrou a zároveň dva štýlové Diáre na rok 2021.

Desať rokov práce so sestrou, kamarátkou a zároveň kolegyňou

Blog A Cup of Style sa teší priazni už viac ako desať rokov. Sestry boli odmalička zvyknuté robiť všetko spolu, ale ani jedna nečakala, že sa preslávia spoločnou blogovou tvorbou. Otázok na ich spoločnú prácu sa za celú dekádu nazbieralo naozaj dosť, preto sa o nej rozhodli porozprávať v knihe Deset let se ségrou.

Ako im vlastne napadlo blog založiť? Aké boli ich začiatky? Čo sa pokazilo a čo naopak vyšlo nad očakávania? Humorne opísanú cestu ich spoločného blogu dopĺňajú ilustrácie od Barbory Svrčinovej.

Diár, ktorý ponúka viac, než len kalendár

Lucie a Nicole sú pre svojich fanúšikov inšpiráciou. Aby mali ich priaznivci každý deň prehľad o svojich bežných úlohách a zároveň boli motivovaní ísť si za svojimi snami, pripravili pre nich Diár na rok 2021. O dizajne aktuálneho diára nechali sestry už tradične hlasovať fanúšikov na svojom Instagrame. Na základe spätnej väzby vybrali elegantný ružovo-šedý motív a praktickú čiernu gumičku.

Okrem zaujímavej obálky ponúka diár priestor na plánovanie aktivít, citáty, rôzne špeciálne sekcie a krásne ilustrácie, ktoré nakreslila ilustrátorka Bára z Nikolajky. Diár môžete nájsť v dvoch formátoch – veľkýmalý.

zdroj: Slovart

Komentáre

komentáre