pondelok , 24 júna 2024
Home / Rodina / Denník STATOČNEJ / Kozmetika hrou

Kozmetika hrou

Návrat k prírode zažíva v súčasnosti obrovský boom. Nie je to však iba nejaký výstrelok alebo módna vlna, ktorá nemá svoje opodstatnenie. 

Práve naopak, snažiť sa žiť zdravo a v súlade s prírodou je veľmi rozumný životný názor, ktorý, ak ste si ešte celkom neosvojili, je čas minimálne prehodnotiť. Možno aj za pomoci jedinečnej knihy Kozmetika hrou, ktorá vám priblíži taje prírodných kozmetických prísad aj možnosti, ako a kde si ich pozháňať, namiešať a vytvoriť z nich svoj prvý, 100% prírodný a vlastnoručne zhotovený kozmetický prípravok.

Kozmetika hrou a v súlade s prírodou

Táto kniha je plná úžasných voňavých receptov, inšpiráciu na víkendovú večeru však nečakajte. Prináša totiž návody na výrobu čisto prírodnej kozmetiky, ktorá je v súlade s prírodou, netoxická a ekologicky šetrná. Priestor je venovaný aj detskej kozmetike a domácej drogérii – prípravkom na pranie, čistenie či dezinfekciu. Autorka sa tejto téme venuje už niekoľko rokov. Bohaté skúsenosti, ktoré nazbierala, odovzdáva ďalej prostredníctvom svojho blogu a workshopov. To najzaujímavejšie teraz vybrala a dala dohromady v krásnej publikácii Kozmetika hrou.

Vďaka nej odhalíte tajomstvo esenciálnych olejov a byliniek a dozviete sa všetko o ich blahodarnom vplyve na naše telo. Zistíte, aké pomôcky a ingrediencie použiť aj kde ich zohnať.

A kto sa obáva, že nikdy nič podobné nerobil, nemusí sa. Knižka je totiž plná názorných fotopostupov, takže vyrobiť si domáce mydielko či očný krém zvládne skutočne každý.

Ukážka z knihy

Vyrobte si svoju vlastnú kozmetiku. Rozhodne to stojí za to!

zdroj: Albatros Media

Komentáre

komentáre