streda , 23 október 2019
Home / Rodina / Partnerské vzťahy / Čo na tebe milujem

Čo na tebe milujem

Originálne vyznanie lásky, ktoré môžete vyplniť a darovať.

Dopíšte túto knižku a darujte ju svojmu partnerovi. Pripomenie vám spoločné chvíle – od prvých zamilovaných pohľadov po romantické dovolenky, vaše dobrodružné výlety, tajomstvá a ďalšie krásne okamihy, na ktoré by ste možno inak pozabudli… Knižka Čo na tebe milujem vám však zabudnúť nedovolí.

Povedzte to knihou – Čo na tebe milujem

Pridajte fotky, vlastné kresby, láskyplné slová, vaše príbehy a vytvorte originálny darček pre svojho partnera. K výročiu, k narodeninám, ako predsvadobné prekvapenie… Fantázii a využitiu tejto publikácie, ktorá vyšla vo vydavateľstve Grada, sa medze nekladú, je to len a len na vás.

Jedno je však isté! Úžasná knižka Čo na tebe milujem dokonale zachytí vaše city a stane sa dôkazom vašej vzájomnej lásky. Týmto jedinečným a originálnym darčekom mu skrátka poviete všetko dôležité!

Jedno drobné upozornenie na záver: Pred darovaním knihy Čo na tebe milujem môžete odstrániť nálepku na obálke. Nebojte sa, pôjde to ľahko!

zdroj: Grada

Som mama, rada píšem a málokedy niečo stíham tak, ako by som chcela… Nevadí, aj taký je život mamy. 🙂
O to viac sa teším, že sa s Vami na našej stránke vsetkopremamu.sk môžem deliť o svoje pocity, názory, skúsenosti a prinášať vám zaujímavé informácie a novinky nielen zo sveta materstva.

Komentáre

komentáre