sobota , 13 apríla 2024
Home / Rodina / Rodičia a deti / 25+ úžasných fotiek rodinky úžasných

25+ úžasných fotiek rodinky úžasných

Nehľadajte žiadne drahé rekvizity, ani výnimočné exteriéry! Na skvelú fotku totiž niekedy stačí „iba“ jedna krásna, trochu uletená rodinka s úžasnou mamou na čele, ktorá má jedinečné nápady a manžela i deti ochotné ich zrealizovať.

Ak sa všetko toto podarí, výsledok skutočne stojí za to…

Úžasná rodinka na úžasných fotkách

Kate Weiland je mama troch detičiek a svoje materstvo si naplno užíva. Toho najlepším dôkazom sú originálne fotografie, ktorých majú doma plný album.

A tiež Instagram, na ktorom ju nájdete ako kweilz. Má na ňom už viac ako 230 tisíc sledovateľov, čomu sa vôbec nedivíme, keďže fotky tejto rodinky označené heštegom #ourfamilybites sú jednoducho úžasné.

Rodinné fotografie trochu inak

Umelecké sklony v sebe táto trojnásobná mama nezaprie! A prečo by aj, okrem toho, že miluje výtvarné umenie,  venovala sa tiež tancu a herectvu, čo maximálne využíva pri tvorbe jedinečných fotiek seba, manžela a ich krásnych detičiek.

Či už „oblečení“ do morských plodov a sushi, ovocia alebo do iných chuťoviek, z tejto rodinky srší radosť, vtip a obrovská vzájomná láska.

Ako vraví sama autorka a mama Kate: „Nech sú reakcie na ich fotky akékoľvek, ju to od vymýšľania neodradí. Jednak má stále množstvo nápadov a tiež sú tieto obrázky jedinečnou spomienkou a skvelým spôsobom, ako zahnať nudu, stres a stereotyp na materskej.“

Mama a jej verná kópia

Byť 3-násobnou mamou je… zábavné

… únavné 

… vyčerpávajúce

… neopísateľne úžasné 

Ocko a jeho malí parťáci

Chutná rodinka, kde nuda rozhodne nehrozí 😀

Čo vy na to? Inšpirujete sa?? 🙂

zdroj: BoredPanda, Instagram

Komentáre

komentáre