streda , 20 november 2019
Home / Dieťa / Mama ilustrada: 14 úžasných kresieb o tom, čo skutočne znamená byť mamou

Mama ilustrada: 14 úžasných kresieb o tom, čo skutočne znamená byť mamou

Aké je to byť mamou? A čo to vnesie do vášho života??? 

Množstvo nových pocitov a situácií…

Materstvo očami jednej mamy

Mama, špeciálna osoba, ktorej jediné objatie či pohladenie lieči detské boliestky a trápenia. Je to mama, kto svoje detičky vždy nakŕmi, prebalí, vypočuje, nachystá veci do školy a snaží sa ich chrániť pred zvyškom sveta.

Byť mamou je preto niečo, čo sa nedá naučiť, ani pochopiť, ňou sa treba jednoducho stať a všetko si to precítiť na vlastnej koži. To dobré, aj to menej príjemné, čo materstvo do života každej z nás prináša…

Mama ilustrada

Roztomilý komiks Mama Ilustrada, ktorý má na svedomí Natalia Sabransky, materstvo zobrazuje so všetkým, čo obnáša. S humorom, nadhľadom, no napriek tomu milo a v žiarivých farbách. Byť mamou je totiž jedinečné, i keď často vôbec nie jednoduché. Našťastie, všetko vždy prekryje spokojný úsmev dieťatka alebo jeho úprimné vyznanie: “Mama, ľúbim ťa.” A za to to celé trápenie, ponocovanie a obeta rozhodne stojí, súhlasíte, mamy??

zdroj: BrightSide, Facebook, MamaIlustrada

Som mama, rada píšem a málokedy niečo stíham tak, ako by som chcela… Nevadí, aj taký je život mamy. 🙂
O to viac sa teším, že sa s Vami na našej stránke vsetkopremamu.sk môžem deliť o svoje pocity, názory, skúsenosti a prinášať vám zaujímavé informácie a novinky nielen zo sveta materstva.

Komentáre

komentáre