štvrtok , 9 decembra 2021
Home / Radíme / Medicína / Vaše telo sa dokáže uzdraviť samo: Zbavte sa liekov a zdravotných problémov raz a navždy

Vaše telo sa dokáže uzdraviť samo: Zbavte sa liekov a zdravotných problémov raz a navždy

Traumy z detstva a potlačené emócie vedia poriadne potrápiť. Niekedy si svoje problémy vôbec neuvedomujeme, inokedy vieme o tom, že nejaké máme, ale vôbec ich nevieme pomenovať.

Naše telo si ukladá informácie o týchto problémoch do podvedomia a volá o pomoc práve neustále sa opakujúcimi zdravotnými problémami, alergiami atď. Pomôžte svojmu telu uzdraviť sa raz a navždy. Pomôže Vám komplexná terapia.

Komplexná terapia

Vaše zdravotné problémy sú tiež vo Vašej mysli. Všetky traumy z detstva i dospelosti, potlačené emócie atď. si telo ukladá do podvedomia. Niektorí ľudia si so sebou bolesti, ktoré prežili v minulosti, nosia celý život bez toho, aby si to uvedomovali. Trápia ich rôzne alergie, bolesti hlavy, úzkosť, nespavosť, alebo rôzne zdravotné problémy. Buďte šťastnejší a zbavte sa svojich zdravotných problémov pomocou terapie. Uzdravte svoje telo raz a navždy.

Komplexná terapia je cestou k odhaleniu príčin Vašich zdravotných problémov. Akonáhle sú tieto príčiny odhalené, nastane v tele prirodzená liečba a dôjde k postupnému uzdraveniu. Vaše zdravotné ťažkosti sa už nevrátia a Vy budete konečne žiť šťastnejší život.

Terapia na diaľku

Uvítali by ste tento typ terapie, ale bojíte sa, že na ňu nemáte čas? Našťastie príliš času potrebovať nebudete. V dnešnej dobe je totiž možné terapiu absolvovať na diaľku prostredníctvom telefónu. Odborný poradca a terapeut pán Radovan Babic už touto cestou pomohol mnohým ľuďom k šťastnejšiemu životu.

Ultimátna terapia

Pán Radovan sa venuje tiež ultimátnej terapii. Jeho cieľom nie je len zistiť príčinu jedného Vášho problému a pomôcť Vám sa tohto problému zbaviť. Snahou je zbaviť Vás raz a navždy VŠETKÝCH zdravotných problémov.

Experimentálna terapia

Pokiaľ od terapie očakávate viac a chcete odhaliť svoje skryté schopnosti, pomôže Vám experimentálna terapia, ktorej sa pán Radovan tiež venuje. Ľudstvo ešte napríklad v dobách Atlantídy disponovalo schopnosťami, ktoré boli v týchto časoch bežné, ale dnes už na ne ľudia zabudli.

Chcete vedieť viac o možnostiach terapie? Navštívte webové stránky www.bioliecba.eu.

zdroj: “©Bioliečba.eu, 2018 – až po súčasnosť”

Komentáre

komentáre