sobota , 24 októbra 2020
Home / Dieťa / Mama fotografka vytvorila nádherný portrét svojich 11 detí

Mama fotografka vytvorila nádherný portrét svojich 11 detí

Úžasná fotka, skvelá mama, veľká a súdržná rodina! Toto všetko je cítiť z úchvatnej fotografie, na ktorej sú zachytené všetky deti jednej mamy.

Mnohonásobná milujúca mama a vášnivá fotografka Lisa Holloway z Arizony vytvorila úžasný fotografický portrét svojich 11 detí. Áno, je ich až jedenásť, od dvojročného drobca až po dvoch vysokoškolákov.

11 detí jednej mamy

Vskutku výnimočný portrét sa podaril talentovanej fotografke a oddanej mame. Žene, ktorá si nikdy nemyslela, že raz bude mať takú veľkú, doslova niekoľko generačnú rodinu. Deti od dvadsať až po dvojročné, 7 chalanov a 4 dievčatá, to je sumár rodinky Lisy Holloway z americkej Arizony.

Ako nadaná fotografka sa už dlho pohrávala s myšlienkou zachytiť všetky svoje deti na jednej fotografii, urobila to však trochu inak, než je bežne zvykom. Každému dieťaťu urobila samostatný, rovnako osvetlený portrét z toho istého profilu, len za pomoci prirodzeného svetla a jednoduchej čiernej tkaniny v pozadí.

A výsledok je bez pochýb úchvatný! 11 detí – súrodencov, ktorých toľko spája, a predsa je každý niečím výnimočný. Nádherné, nadčasové, jednoducho úžasné!

Čo poviete?

zdroj: BoredPanda, Facebook

Komentáre

komentáre