streda , 19 mája 2021
Home / Dieťa / KinoTIP: Leo da Vinci: Misia Mona Líza

KinoTIP: Leo da Vinci: Misia Mona Líza

Do našich kín prichádza úžasný animovaný film o záhadnej a fascinujúcej postave mladého Leonarda da Vinciho, ktorý dokáže znova oživiť svet svojich úžasných objavov a inteligentných vynálezov.

Tento film by ste si rozhodne nemali nechať ujsť! Vy ani vaše ratolesti. Prečo? Pretože nikdy nie je na škodu dozvedieť sa niečo nové, hoci aj vďaka kreslenému príbehu o jednom z najslávnejších a najväčších géniov všetkých čias.

O čom rozprávka Leo da Vinci: Misia Mona Líza vlastne je?

Mladý Leonardo je kreatívny a odvážny chlapec, ktorý svojimi vynálezmi neustále prekonáva zákony fyziky. Pri ich testovaní v praxi mu trpezlivo pomáhajú verný kamarát Lorenzo a Leova tajná láska, očarujúca Líza. Keď však požiar zničí všetok majetok jej otca, zaľúbený Leo sa v snahe pomôcť im, vydáva hľadať stratený poklad na tajuplný ostrov Montecristo. Nie je však jediný, kto verí, že s použitím svojich jedinečných vynálezov ho dokáže získať.

Na svojej odvážnej ceste stretáva ďalších priateľov i nepriateľov, a tak sa postupne odkrýva príbeh plný prekvapení, dobrodružstiev, a najmä nekonečnej vynaliezavosti…

zdroj: YouTube/Continental Film/Pinterest

Komentáre

komentáre