utorok , 14 júla 2020
Home / Hodnotenia / Produkty / Zaujímavé trendy v spodnej bielizni

Zaujímavé trendy v spodnej bielizni

Aj spodná bielizeň sa inovuje a prechádza rôznymi modifikáciami, aby dosiahla istý stupeň dokonalosti. Zaujímavú spodnú bielizeň vytvorili Nemci aj Dáni. Poďme sa spolu pozrieť, o čo konkrétne ide.

V Nemecku sa predáva spodná bielizeň s čipom

Prvou myšlienkou spoločnosti, ktorá bielizeň vyrobila, bolo produktom pomôcť mladým ľuďom a odlákať ich od smartfónov. No a výsledok bol prekvapujúci. “Inteligentná bielizeň” im pomohla tráviť viac času so svojou polovičkou. Tisíc kusov sa vypredalo do šiestich týždňov.

Ako bielizeň funguje?

Bielizeň ružovej farby má v sebe zabudovaný čip. Ten si obaja partneri poľahky prepoja s aplikáciou a môžu sa venovať milostných aktivitám. Ak totiž jeden z partnerov prejde okolo toho druhého, ktorý práve trávi čas na telefóne, a nevenuje sa mu, čip vyšle aplikácii signál a smartfón prejde do módu láskyplných chvíľ. Mód blokuje hovory, správy a začne prehrávať romantické piesne, vďaka čomu vytvorí ešte lepšiu atmosféru. Ako vidíte, aj pomocou spodného prádla je dnes možné vyhrať nad odcudzením.

Dánsko vyvinulo spodnú bielizeň, ktorú môžete nosiť aj niekoľko týždňov

Dánska spoločnosť Organic Basics podľa všetkého vynašla spodnú bielizeň, ktorú nemusíte prať aj niekoľko týždňov. Bielizeň je svieža a vy ju pokojne nosíte aj niekoľko dní. Spoločnosť bojuje proti baktériám na spodnej bielizni pomocou striebra. To je antimikrobiálne a zabíja baktérie a mikroorganizmy. Spoločnosť používa produkt, ktorý využíva chlorid strieborný. A ten bráni 99,9 % baktériám, aby na bielizni vytvárali pach.

Hoci produkt podľa testovacích skupín stále nie je dokonalý, dánska spoločnosť si za ním stojí. Je ale otázne, či bude mať na trhu úspech. Mnoho ľudí totiž nebude nosiť bielizeň niekoľko dní po sebe (aj keby bola extrémne hygienická) z dôvodu, že by sa v nej cítili nepohodlne.

Dôležitosť spodnej bielizne

Spodnú bielizeň by ste nemali podceňovať. Ide o praktický kúsok, ktorý nosíme neustále. Práve vďaka spodnej bielizni sa cítime komfortne, čo môže pokojne ovplyvniť aj celý náš deň. Bavlnená dámska spodná bielizeň vám ponúka hneď niekoľko typov, ktoré zaručene ulahodia každej žene. Môžete si vybrať nohavičky s vysokým pásom, ktoré schovajú väčšie bruško, bezšvové nohavičky alebo sexy brazilky.

zdroj/fotoandrie.cz/Pixabay

Komentáre

komentáre