utorok , 24 novembra 2020
Home / Rodina / Partnerské vzťahy / Všetko sa raz vráti: Chlapi, toto VIDEO vás prebudí… a mamy trochu povzbudí

Všetko sa raz vráti: Chlapi, toto VIDEO vás prebudí… a mamy trochu povzbudí

Keď sa žena stane mamou, všetko ostatné ide bokom… aspoň do chvíle, kedy má opäť trochu čas aj sama na seba. Bábo ju totiž potrebuje deň aj noc a nepýta sa, či má nalakované nechty a skvelý účes.

To však nie vždy celkom kladne prijme otecko, ktorý zrazu nespoznáva tú unavenú a neupravenú osobu vedľa seba. Až to niekedy dopadne tak, že sa začne obzerať po iných, dokonale upravených “nemamičkách”…

…a bola svadba a rozprávke bol koniec??

Nič, čo je postavené na klamstve, zrade a ublížení iným, nemôže dopadnúť dobre. Alebo ako vraví staré známe porekadlo: Všetko zlé sa nám raz vráti.

A tak i oteckovia, ktorí nezvládajú tlak rodinných povinností a nie sú svojej unavenej žene, mame ich dieťaťa, oporou, pričom porovnávajú neporovnateľné a myslia iba na to, ako by z tohto kolotoča unikli, by sa mali mať na pozore!

Lebo aj tá druhá, dnes krásne nastajlovaná, zajtra možno mama vášho ďalšieho dieťaťa, bude totiž raz unavená a neupravená. S vačkami pod očami, vo vyťahaných teplákoch a zďaleka nie v top forme. Opustíte potom aj ju alebo rodinný život konečne ustojíte??

zdroj: Facebook

Komentáre

komentáre