nedeľa , 2 októbra 2022
Home / Dieťa / VIDEO: Trochu uletená hojdacia technika na expresné uspatie bábätka

VIDEO: Trochu uletená hojdacia technika na expresné uspatie bábätka

Nejeden čerstvý rodič zažil boj s uspávaním novorodenca. Drobec na rukách mamy i otecka, v rôznych polohách, natriasaný aj celkom bez pohybu… A stále bez úspechu.
Keď vám tiež došli nápady aj uspávankový repertoár a už ozaj neviete, čo vyskúšať, aby váš malý bojovník konečne spal, skúste veľmi inovatívnu techniku jedného ocka, ktorá, napriek tomu, že nepôsobí celkom dôveryhodne, zafungovala. Minimálne u nich určite. 🙂

“Umpa Lumpa” uspávacia technika

Upozornenie: Nenechajte sa odradiť prvým, možno ani druhým dojmom! Najmä vy, obzvlášť zúfalí a nevyspatí, dopozerajte priložené video celkom do konca a po odležaní v unavenej hlave tomu dajte šancu. Najlepšie, ak si to presne po vzore otca z videa odskúšate na vlastnom dieťati.

Ak celkom nerozumiete, čo to tam s tým bábom vyvádza, stručný popis uspávacej techniky “Umpa Lumpa”:

Dieťatko držte pod pazuchami, hlavu mu podoprite dlaňami a hojdajte. Zo strany na stranu, občas nadvihnite, a predovšetkým nezabudnite na to najpodstatnejšie – recitovanie formulky “Umpa Lumpa”.

Okej, znie to čudne, vyzerá to ešte divnejšie, ale dieťatko z videa zaspalo a otecko je spokojný, tak prečo nie? Niekedy skutočne zafunguje to, čo by sme neverili, respektíve, čo by nám ani vo sne nenapadlo. Našťastie, niekomu inému áno a keďže sa s tým podelil aj s nami, ostatnými zúfalcami, môžeme to skúsiť. A veriť, že to zaberie… Alebo sa aspoň trochu zabaviť. 😀

zdroj: YouTube

Komentáre

komentáre