utorok , 5 júla 2022
Home / Mikročlánky / Vianočná Stará tržnica plná kníh

Vianočná Stará tržnica plná kníh

Príďte si nakúpiť vianočné darčeky do bratislavskej Starej tržnice a podporiť tak slovenských výrobcov a predajcov, ktorí v súčasnej pandemickej situácii stratili množstvo príležitostí predávať svoje výrobky.

Okrem trhovníkov, ktorých dôverne poznáte zo sobotných potravinových Trh-Piac-Markt, nájdete na trhu počas pracovných dní aj predajcov z iných oblastí, ako je dizajn, šperk, móda či knihy.

Stánok SLOVARTu a kadečo iné

Nebude chýbať ani stánok Vydavateľstva SLOVART s tým najlepším, čo sme vydali a odporúčame ako darček – knihy pre deti a dospelých, literatúra faktu a publikácie o umení.

Vianočná tržnica so Slovenskou sporiteľňou je súčasťou iniciatívy www.domanakupujem.sk. Svojím nákupom aktívne podporíte živobytie a ďalšie fungovanie predajcov a výrobcov podnikajúcich na Slovensku.

TERMÍNY:

Prvý týždeň: 25. 11. – 27. 11.
Druhý týždeň: 2. 12. – 4. 12.
Tretí týždeň: 9. 11. – 11. 12.
Štvrtý týždeň: 16. 12. – 18. 12.

Inšpiratívne vianočné darčeky od lokálnych výrobcov nájdete aj na webe VIAC NEŽ NÁKUP. Iniciatívy Dobrý Trh, Urban Market, Stará Tržnica, Design Week a BRaK (Bratislavský knižný festival) sa rozhodli spojiť, aby vytvorili platformu viacneznakup.sk! Jej cieľom je spájať zákazníkov s miestnymi výrobcami a zároveň propagovať zodpovedné nakupovanie.

zdroj: Slovart

Komentáre

komentáre