nedeľa , 2 októbra 2022
Home / Zaujímavosti / Kam na výlet / Šuhajíci pri panvici – duo, ktoré dostane aj vás

Šuhajíci pri panvici – duo, ktoré dostane aj vás

Ide o kulinársku show, kde hlavnú úlohu hrajú Marek Ort, patriaci medzi českú kulinársku špičku a moderátor Milan, či Junior, Zimnýkoval. A, samozrejme, môžete aj vy.

Zapája sa nielen chef

Šuhajíci pri panvici je dvojica, ktorá vie zabaviť a najmä zaujať kdekoho. Nejde totiž len o to, prizerať sa, ako niekto varí. Môžete ochutnávať, dávať foodback, stráviť fajn čas pri panvici ale aj za ňou .).

V Prešove z toho urobili zážitkové, interaktívne varenie. Teda to, čo vidíte na panvici (doslova), keďže ide o tzv. zážitkové varenie, bolo možné pripraviť aj v rámci vopred dohodutých tímov. Ako? Je to jednoduché. Vytvoríte tím, prihlásite ho a potom sa len učíte a sledujete a to, čo ste odsledovali, samy navaríte. Nejde o nič časovo, ani výkonnostne (myslím) náročné. Predsa len, dva dni by vám asi žiadne miesto nedovolilo kuchtiť :). Menu je dôsledne premyslené.

Originalite sa medze nekladú

Jedlá sú obyčajne neobyčajné a postupy rovnako. Páči sa mi, že originalita má svoje zastúpenie. Predsa len, jednoduché jedlá, ktoré chutia najviac, sa časom omrzia, a to, aký spôsob človek na ich prípravu nájde, dokáže urobiť svoje. Rovnako príchute a kde – čo ostatné.

Tak, ak chcete vidieť naživo, ako taká šou funguje, ochutnať originálne jedlá, nasmerujem vás na ich Facebook, kde nájdete kompletný zoznam termínov, kde sa ešte objavia a postupne aj hostí, ktorých si ( ak )prizvú (v Dubnici mali možnosť vidieť varenie tejto dvojky s Tomášom Tatarom, celkom výzva, čo poviete?).

Vyskúšate? Šuhajíci majú toho na časovom rováši viac, nielen Prešov, ktorý mali na zozname prvý. 🙂

Myslím, že ide o zábavu pre celú rodinu, nielen pre maminy. 🙂

zdroj/info: Facebook

Komentáre

komentáre