sobota , 17 apríla 2021
Home / Dieťa / Aktivity / Si úžasný!

Si úžasný!

You’re amazing! To je názov misie muža menom Justin Fatica, ktorá má deťom a mládeži pripomínať, že sú úžasní!

Nádej, spolupráca, podpora

Motivačné prednášky a speakerov nachádzame dnes všade. Každý chce priniesť kúsok pozitivizmu do spoločnosti. No motivačných speakerov pre deti a mládež je ako šafranu.

Justin Fatica je jedným z nich. Symbolizuje dynamickosť, živosť, energickosť, no najmä lásku, úprimnosť a srdečnosť. Preto je pre deti a mládež tým pravým.

Jeho prednášky od roku 2002 navštívili milióny detí a mladých ľudí.

Justin, ktorý je sám šťastne ženatý a je otcom 5 detí, uskutočňuje turné po amerických školách, len aby deťom a mladým teenagerom povedal a dokázal, akí skvelí a akí hodnotní sú. Napriek počiatočným kritikám jeho štýlu prednášania, kedy mnohí kritizovali, ako pravdivo na deti ide, keďže jeho štýl pristupovania k deťom je veľmi energický a živý a nie vždy ulahodí každému, decká sú z neho nadšené.

Jeho prednášky nesú v sebe odkaz lásky, aby decká vyrastali a dospievali ďalej s vedomím, že sú milované, no najmä motivácie k prežitiu každého dňa, každej prekážky. Na jeho stretnutiach deti spolu hovoria o prekážkach a výzvach každého dňa, navzájom sa podporujú, učia sa vzájomnej spolupráci a komunikácii, láske k sebe aj druhým a rešpektu. Učí ich, že si nemajú nechať svoje trápenia pre seba a majú sa naučiť, ako ich vypovedať, zatiaľ čo ich kamaráti sa učia, ako si navzájom pomáhať s nimi bojovať.

Je pravda, že Justinove videá nenechajú chladnými ani dospelého človeka. Doslova vás dokáže zdvihnúť zo sedačky a donútiť vás, aj keď len na diaľku, urobiť niečo so životom napriek tomu, že máte strach, alebo si hľadáte výhovorky, prečo to neurobiť. Jednoducho po zhliadnutí jeho prednášky máte pocit, že už viac žiadne výhovorky nie sú a už sa pred vás nahromadia len spôsoby. Taký je Justin Fatica. Jednoducho donesie život všade, kam ho v akejkoľvek podobe prinesiete. Proste pre decká a mládež ako stvorený!

Vonku sú ľudia, ktorí neveria, že sú úžasní! Každý má dôstojnosť! Každý má právo veriť tomu alebo nie, cítiť to…Pravda ťa oslobodí. Pravdou je…že si úžasný!

zdrojYou Tube ,  Facebook

Komentáre

komentáre