nedeľa , 28 mája 2023
Home / Dieťa / Batoľa / RECENZIA: Prvé otázky a odpovede: Odkiaľ prichádzajú deti?

RECENZIA: Prvé otázky a odpovede: Odkiaľ prichádzajú deti?

Deti sú tvory veľmi zvedavé, a tak to má byť. Aj preto sa od mala o všetko zaujímajú, zvedavo sa pýtajú a rodičia na ich otázky odpovedajú, ako najlepšie vedia…

Čo však v prípade, keď váš 4-ročný synček či dcérka znedazdajky vyhŕkne: “Mami, a odkiaľ sú deti?”

S odpoveďou na túto otázku vám hravo pomôže leporelo Prvé otázky a odpovede: Odkiaľ prichádzajú deti?

odkial deti 1

Deti prichádzajú z…

Utešená knižôčka z vydavateľstva Svojtka & Co. prináša milé odpovede na citlivé otázky našich detičiek, ktoré sa pýtajú na to, odkiaľ vlastne deti prichádzajú. Leporelo s nádhernými ilustráciami a otváracími okienkami však ponúka odpovede aj na ich ďalšie zvedavé otázky…

O knihe Prvé otázky a odpovede: Odkiaľ prichádzajú deti?

Nosí deti bocian alebo vrana? Čaká mamička bábätko a už sa tešíte na malého bračeka alebo sestričku?

Aj na tieto otázky dá vášmu dieťatku odpovede knižka Prvé otázky a odpovede: Odkiaľ prichádzajú deti? Milou a hravou formou deťom vysvetlí, ako bábätká v brušku rastú, ako sa tam dostali, čo tam robia a za ako dlho sa narodia.

odkial deti 2

V tejto knižke plnej otázok a odpovedí sa detičky dozvedia všetko o tom, ako bábätká prichádzajú na svet. A nielen tie ľudské! Taktiež malé zvieratká, čo sa ešte len narodia alebo vyliahnu, rastú v brušku svojej mamičky, prípadne vo vajciach. Vďaka bohatým ilustráciám a zreteľným opisom si môžu ľahko porovnať, v čom sa ľudské a zvieracie mláďatá líšia a v čom sú si naopak podobné.

Zaujíma sa aj vaše dieťatko o to, ako je to v prírode zariadené? Odpovede na jeho zvedavé otázky nájdete pod odklápacími okienkami v krásnej knižke Prvé otázky a odpovede: Odkiaľ prichádzajú deti?

zdroj: Svojtka

Komentáre

komentáre