utorok , 31 marca 2020
Home / Dieťa / RECENZIA: Príbehy na čítanie a počúvanie

RECENZIA: Príbehy na čítanie a počúvanie

Klasické rozprávky podané netradičnou, vtipnou formou a množstvo roztomilých obrázkov, ktoré potešia každé dieťa. Zháňate niečo podobné?
V tom prípade máme pre vás skvelý knižný tip: Príbehy na čítanie a počúvanie z vydavateľstva Svojtka & Co.

Kde bolo, tam boli… príbehy o Snehulienke, Popoluške aj Červenej čiapočke

Táto knižôčka zaručene poteší malých aj veľkých. Rodičov vďaka pútavo napísaným príbehom, drobcov zasa milými obrázkami a prístupným spracovaním.

Vtipne prerozprávané známe rozprávky s krásnymi ilustráciami, to sú Príbehy na čítanie a počúvanie – ideálna knižka na spoločné čítanie s detičkami.
pribehy

Viac o knihe Príbehy na čítanie a počúvanie

Máte radi klasické rozprávky? Červenú čiapočku, Janka a Marienku, Škaredé káčatko či Kocúra v čižmách? Kto by nemal! A čo keby to s nimi dopadlo predsa len trošku inak, ako si pamätáme?
Staré dobré rozprávky, ako ich poznáme aj nepoznáme. Originálna, vtipná, bohato ilustrovaná – presne taká je táto knižka! Je ideálna na zoznámenie detí s príbehmi, ktoré nikdy nezostarnú a vďaka ktorým prežijú neopakovateľné chvíle a množstvo zábavy.
salatocka
zdroj: Svojtka

Som mama, rada píšem a málokedy veci stíham tak, ako by som chcela… Nevadí, aj taký je život mamy. 🙂
O to viac sa teším, že sa s Vami na našej stránke vsetkopremamu.sk môžem deliť o svoje pocity, názory, skúsenosti a prinášať Vám zaujímavé informácie a novinky nielen zo sveta materstva.

Komentáre

komentáre