nedeľa , 25 októbra 2020
Home / Rodina / Premiѐre – skvelé bývanie pre rodiny s deťmi

Premiѐre – skvelé bývanie pre rodiny s deťmi

Nájsť v Bratislave vhodné bývanie pre rodiny s deťmi, to veru nie je len tak. Raz je kameňom úrazu veľkosť bytu, inokedy zasa lokalita , okolitý hluk, vzdialenosť od centra…

Chcete bývať na príjemnom mieste a ideálne v novom? Máme pre vás jeden tip.

Bývanie ako stvorené pre rodinu

Projekt Premiѐre je 23 podlažný komplex bytov, apartmánov a štúdií, pričom každá z obytných jednotiek disponuje vlastným balkónom, lodžiou alebo terasou. K dispozícii sú jedno až štvorizbové jednotky s výmerou od niečo viac ako 30 až po kráľovských 125 m(v prípade trojizbových bytov sa výmera pohybuje na úrovni 86 – 88 m2).

Parkovanie v podzemnej garáži

Moderné byty v Bratislave by mali poskytovať aj niečo viac ako „len“ dostatok štvorcových metrov. Projektanti komplexu Premiѐre preto zohľadnili viacero faktorov, ktoré prispievajú k príjemnému bývaniu. Na 6. podlaží poteší oko extenzívna zelená záhrada, v podzemí sú zasa veľmi praktické parkovacie priestory. Trojpodlažná garáž je dokonca vybavená niekoľkými nabíjacími stanicami pre elektromobily.

Šancova ulica ponúka výbornú občiansku vybavenosť

Kde hľadať byty na predaj v Bratislave? Namierte si to priamo do Starého Mesta, Premiѐre sa totiž nachádza na Šancovej ulici. Lokalita poskytuje rýchle napojenie na všetky dôležité dopravné uzly. Okrem kvalitnej cestnej infraštruktúry tu nájdete aj dostatok obchodov, reštaurácií, rekreačných zón a mnoho ďalších služieb a prevádzok, ktoré využije celá vaša rodina (škôlky, školy, lekárne, pošty, zdravotné stredisko …).

Bývanie v komplexe Premiѐre treba naozaj zvážiť. Objednajte sa na obhliadku vzorového bytu a rozhodnite sa na základe vlastnej skúsenosti a dojmov. Sme presvedčení, že lokalita Starého Mesta a Premiѐre ako taký by sa mohli páčiť vám i vašej rodine.

zdroj: fotobanka

Komentáre

komentáre