utorok , 29 novembra 2022
Home / Zaujímavosti / Rozhovory / Nina Krnčok: “Snažím sa dopriať si voľný čas aj pre seba”

Nina Krnčok: “Snažím sa dopriať si voľný čas aj pre seba”

A máme tu ďalšiu aktívnu maminu na plný úväzok. Je ňou Nina Krnčok, manželka moderátora Matúša Krnčoka.

Pokojne by sa mohla, podobne ako Miška Salák, zaradiť do zoznamu manželiek, ktoré stoja za svojím mužom a potvrdzujú pravidlo Za každým úspešným mužom hľadaj milujúcu ženu.

Je skromná, milá, pozitívne naladená, je mamičkou dvoch krásnych dcérok a okrem mamičkovania stíha aj iné aktivity, o ktorých (a nielen o nich) sa pre nás s úsmevom rozhovorila.

1. Ste mamičkou dvoch malých dcér. Všímate si už na nich postupne, akým smerom, čo sa týka koníčkov a charakteru, sa obe uberajú? Stáva sa vám niekedy, že sa na ne pozriete a pýtate sa sama seba „po kom len tie baby sú“? 

Terezku to prirodzene ťahá k umeniu. Potrebuje sa stále nejako umelecky činiť. Či už si pospevuje, vymýšľa si texty, kreslí… Chodí tancovať. Na vystúpení jej viac záležalo na hereckom prevedení, ako na 100% sústredení sa na kroky. ?

Marínka patrí k tým prirodzeným zabávačom, rada na seba strháva pozornosť. Je veľmi temperamentná a v budúcnosti ju vidím ako parkuristku pri Tescu. :)))
2. S manželom ste si dcérky , čo sa týka vzhľadu, pekne podelili a Terezka akoby Vám z oka vypadla, zatiaľ čo mladšia Marinka je celý tato. Platí to aj povahovo? 🙂
Myslím, že Terezka je taká citlivejšia povaha po mne a Marínka je čistý škorpión po Matúšovi. 🙂
3. Vlani ste sa pridali k akcii Stop krutosti venovanej ochrane psíkov, zúčastnili ste sa aj akcie Nájdite sa, na ktorej si mali ľudia možnosť adoptovať psíka a dať mu tak domov. Tiež máte doma takých chlpáčov? Patríte medzi aktívnych psíčkarov? Ako dlho sa venujete aktivitám podobného charakteru? V čom vidíte pozitíva adopcie psíka pred kúpou? 
To je vec presvedčenia. Lepšie je adoptovať, ako kupovať. Môj pes nemusí byť šampión s rodokmeňom a ani kúpiť psíka od ľudí, ktorí množia psy na kšeft, neodporúčam. Útulky sú plné úprimných psích dušičiek, ktoré čakajú na lásku a na domov. Taký pes vám bude vždy vďačný za teplo domova, lebo si prežil často týranie, zimu a hlad.

4. Z Terezky je už istý čas aj modelka. Ako si zvykala na túto rolu a ako si to užíva? Nedávno mala dokonca premiéru na móle. Aké mala pocity? Predsa len, deti asi vnímajú podobné veci inak, než dospelí. 
Terezka sa cítila ako ryba vo vode. 🙂 Predvádzala na móle s finalistkami Miss Slovensko a Terezka nezabudla podotknúť, že aj ona by chcela mať takú peknú mamičku, ako sú ony. :))))
5. Čo  robievate najradšej, keď máte sama pre seba chvíľku voľna? Viete si ju „ukradnúť“? 
Deti sú vtedy šťastné, keď je šťastná a spokojná ich mama, a preto sa snažím dopriať voľný čas aj sama sebe. Rada ho trávim najmä v spoločnosti priateľov a svojho manžela.
6. Vyzeráte byť veselá kopa plná dobrej nálady a pozitívnej energie. Čo považujete za najväčšiu „nabíjačku“ energie? 
Spánok. 🙂 Vedela som prespať aj 12 hodín denne. Keď prišli deti, skresalo sa to na polovicu, ale verím, že to raz dobehnem. :))) A ešte deti, tie sú taká nabíjačka. Keďže pracujem v škôlke, som nabitá a plná energie každý deň. 🙂

Komentáre

komentáre