nedeľa , 2 októbra 2022
Home / Dieťa / KinoTIP: Ukradnutá princezná

KinoTIP: Ukradnutá princezná

Do kín k nám mieri nová princezná, a to rovno Ukradnutá. Jej meno je Mila a rozhodne to nie je žiadna ustráchaná kráska.

Akoby aj, keď musí čeliť kúzlam zlého čarodejníka, ktorý ju unesie???

O Ukradnutej princeznej, Ruslanovi a kúzlach Černomora

Krásne animácie ukrajinských tvorcov spolu s jedinečným príbehom a výborným slovenským dabingom (hlavného hrdinu nahovoril Miro Jaroš) sú zárukou skvelého kino zážitku.

Tak na nič nečakajte a užite si s deťmi víkend aj vďaka animovanej premiére Ukradnutá princezná, ktorá do našich kín zavíta už 17. mája.

Ukradnutá princezná – obsah

Príbeh novej rozprávky sa odohráva v čase vznešených rytierov, krásnych princezien a nebezpečných čarodejníkov. Ruslan je potulný umelec snívajúci o tom, že sa raz stane rytierom. Keď jedného dňa stretne krásnu Milu, do ktorej sa na prvý pohľad zamiluje, netuší, že ide o dcéru samotného kráľa. Šťastie zaľúbencov však netrvá dlho, lebo zákerný čarodejník Černomor ukradne Milu priamo pred očami Ruslana, aby všetku jej lásku zmenil na vlastnú magickú moc.
Nebojácny Ruslan sa bez zaváhania vydá hľadať princeznú, aby všetkým dokázal, že skutočná láska je silnejšia, než tie najsilnejšie kúzla…

zdroj: YouTube, ContinentalFilm

Komentáre

komentáre