nedeľa , 15 december 2019
Home / Dieťa / KinoTIP: Spievankovo a kráľovná Harmónia

KinoTIP: Spievankovo a kráľovná Harmónia

Slovenské kiná aktuálne valcuje v poradí už druhá celovečerná rozprávka deťmi milovanej dvojice Spievanky a Zahrajka zo Spievankova.

Už ste boli so svojimi ratolesťami na Spievankovo a kráľovnú Harmóniu? Nie? Tak to rýchlo napravte a šup-šup do kina…

Obľúbené Spievankovo

Obľúbené hudobné príbehy pre deti sa vracajú na plátna kín! A my si to rozhodne nenecháme ujsť. Čo vy, tiež máte u vás doma radi túto dvojicu a ich pesničky poznajú vaše detičky odzadu aj spredu? V tom prípade nie je na čo čakať a hurá na krásnu slovenskú rozprávku…

O Spievankove a kráľovnej Harmónii

Rozprávkovej krajine Spievankovo vládne dobrosrdečná kráľovná Harmónia. Jej úlohou je zaistiť, aby sa z krajiny nikdy nevytratila hudba, spev a dobrá nálada. Avšak obyvateľom Spievankova sa hudba akosi odcudzila, hudobné nástroje zapadli prachom, spev utíchol, dobrá nálada sa vyparila. Harmónia preto povolá Spievanku a Zahrajka, aby jej pomohli do krajiny prinavrátiť stratenú chuť hrať, spievať a tancovať, a zachránili tak dušu celého Spievankova.

zdroj: YouTube, spievankovo.sk

Som mama, rada píšem a málokedy niečo stíham tak, ako by som chcela… Nevadí, aj taký je život mamy. 🙂
O to viac sa teším, že sa s Vami na našej stránke vsetkopremamu.sk môžem deliť o svoje pocity, názory, skúsenosti a prinášať vám zaujímavé informácie a novinky nielen zo sveta materstva.

Komentáre

komentáre