nedeľa , 2 októbra 2022
Home / Zábava / Videočlánky / KinoTIP: 50 odtieňov slobody

KinoTIP: 50 odtieňov slobody

Aj tohtoročný Valentín bude horúci. Fenomén Päťdesiat odtieňov sa totiž vracia do kín so svojou finálnou treťou časťou.

Akých 50 odtieňov, tentokrát slobody, nám odhalí?

Jeden príbeh lásky

Láska má mnoho odtieňov. V prípade nevinnej Anastasie a skúseného Christiana až päťdesiat. 🙂

Ste zvedavé, ako to všetko medzi nimi dopadne? A či budú spolu šťastne žiť, až kým ich smrť nerozdelí? Tak vezmite svoju polovičku do kina a užite si na Valentína trochu štipľavej romantiky.

Obsah 50 odtieňov slobody

Celosvetovo milovaný milostný príbeh smeruje do finále. Anastasia Steele a Christian Grey sa dobrovoľne zriekli svojej slobody a pred svadobnými svedkami povedali rozhodné “Áno”. Žiť šťastne až do smrti im ale dopriate nebude. Režisér James Foley (Päťdesiat odtieňov temnoty) okorenil pikantnú erotickú romancu poriadnou dávkou thrilleru a svojím hrdinom pripravil niekoľko nečakaných a nepríjemných prekvapení.

Ak si myslíte, že vstupom do manželstva pre Anastasiu (Dakota Johnson) a Christiana (Jamie Dornan) končí všetka sranda a že legendárnu Červenú mučiareň prerobia na detskú izbu, veľmi sa mýlite. Vynaliezavosť a fantázie novomanželov nepoznajú medze, zvlášť keď ich vďaka Christianovmu rozprávkovému bohatstvu nemusí naozaj nič limitovať. Ana sa však nechce stať manželkou uväznenou v zlatej klietke a je rozhodnutá pokračovať v úspešne rozbehnutej kariére knižnej redaktorky, čo však Christianovi nie je po chuti. Rastúca emancipácia jeho ženy sa však čoskoro stane “bezpečnostným rizikom”, pretože z minulosti sa vynorí bývalý Anin kolega Jack Hyde, ktorý má s oboma nevybavené účty a pre pomstu je schopný urobiť čokoľvek. Lenže Anastasia už dávno nie je tá rozklepaná študentka, ktorá má napísať rozhovor s miliardárom, ale čím ďalej sebavedomejšia pani Greyová, ktorá vie, že aj sloboda môže mať až päťdesiat odtieňov, a o žiadny z nich nechce prísť.

Knižná séria Päťdesiat odtieňov patrí medzi najúspešnejšie bestsellery 21. storočia. Veľký úspech zaznamenáva aj jej filmové spracovanie.

Hurá do kina! 🙂

zdroj: YouTube, Cinemax

Komentáre

komentáre