štvrtok , 24 júna 2021
Home / Osobnosti / Keď je žena Afrodita

Keď je žena Afrodita

Poďme trošku aj k zábave. Určite mnohí pri mene Dan Nekonečný zbystríme pozornosť a čakáme, aká “bláznivina” bude nasledovať.

Aj keď ho väčšina ľudí považuje za nie celkom v poriadku, jeho humor nikoho neuráža a napriek všetkému, nejde pri ňom sa nezasmiať, nech ide o akýkoľvek bláznivý či hlúpy vtip.

Žena, to je bohyňa

Musím sa priznať, že spočiatku, keď mi známe vraveli, že sa práve pred nás chystá vstúpiť tento pán, nevenovala som tomu pozornosť. Meno mi niečo hovorilo, ale zabudla som, čo za stvorenie pán Nekonečný vôbec je. Pritom je to veľká škoda, pretože, ako sa pán Nekonečný úctivo o ženách vyjadruje, každá žena “to je proste bohyňa”.

“Prežil som to. Neklepla ma pepka”

Už prvotné prípravy jeho vystúpení  človeku naznačujú, že nepôjde len o hocijaký zážitok. Veľa farieb, prezlečených ľudí, sporoodetých dám, ktoré sa vzali nik nevie odkiaľ, no očividne majú všetko pod kontrolou, slečna oblečená do tigrieho kostýmu a páni v kožených vestách, veľa ohňa, skrátka stvorení všetkého druhu… Akosi človeku unikne všetko, čo sa vôbec okolo neho deje. Po vystúpení, ktoré trvá tri minúty, prípravy vyše hodiny, len sedíte a čumíte pred seba. Konečné zvolanie “Prežil som to, neklepla ma pepka” (a ani prítomné dámy, teda nás) je len prídavkovým materiálom k infarktu. A pomenovanie žien Afroditami, no čo na to povedať… Len: Dámy, usaďte sa, nie je to len tak.

Aj na Sibíri by sa pri jeho show sťažovali na teplo
Aj na Sibíri by sa pri jeho show sťažovali na teplo

Pán Suchánek a Genzer to prezentovali reálne

Pán Nekonečný je proste vážne pán a predstava, ako so svojím vystúpením a “miláčkami” ide do bežného obchodu či na úrad, je tak bláznivá ako jeho vystúpenia. Ja len že, ak náhodou nejaká naša mamička pracuje vo verejnej sfére, či sa nemá právo cítiť ohrozená. Samozrejme, dobrou náladou.

Nech je, ako chce, nižšie vám ponúkam, milé dámy, video, na ktorom podľa pánov Suchánka a Genzera spoznáte, ako by ste sa asi tvárili (a ako som sa tvárila ja) a čo by vás čakalo (mňa počkalo a ešte dlho držalo a vlastne nepustilo) pri stretnutí s pánom Nekonečným.

Predstava, že aj Suchánek a Genzer infarktujú pri stretnutí s Danom, je proste komická
Predstava, že aj Suchánek a Genzer infarktujú pri stretnutí s Danom, je proste komická

Len sa usaďte, nalejte si vína, toto bude zážitok. A ešte dlho vo vás zotrvá. Keď už sme, podľa neho, všetky tie bohyne… 😀

zdroj: Facebook, YouTube

Komentáre

komentáre