streda , 19 mája 2021
Home / Zaujímavosti / Celebritné mamičky / Hanka Lasicová krstila knihu Pupo a Fazuľka: Boli sme pri tom aj my!

Hanka Lasicová krstila knihu Pupo a Fazuľka: Boli sme pri tom aj my!

Vo štvrtok 1.6. sa v Bratislave v Panta Rhei odohral krst knižnej novotiny Hanky Lasicovej – Pupo a Fazuľka. 

Okrem autorky a krstnej mamy knižky, Adelky Banášovej, bola na krste prítomná aj Zuzka Porubjaková, ktorá predčítavala ukážky z knižky a ilustrátorka knižky, pani Alenka Wagnerová. Boli sme pri tom, aby sme aj vám priblížili atmosféru, ktorá pri krste panovala.

Lentilky, všade samé lentilky

Krst uvádzal Dado Nagy a začal menšou ukážkou predčítanou Zuzkou Porubjakovou, ktorá, podobne, ako Adela, bola s Hankou kamarátkou od detstva. Kniha sa krstila obľúbenou detskou maškrtou, lentilkami. Nechýbali ani vtipné spomienky aktérov krstu na svoje vlastné vylomeniny z detstva.

Ako sama autorka povedala, viac sa stotožňuje s postavou Fazuľky, aj keď, mnohé deti by určite našli seba samých v oboch. Pupo, aj Fazuľka, sú totiž škôlkari. A aj keď sú obaja odlišní, predsa sú skvelí. A to bolo cieľom celej knižky. Ukázať deťom rôznorodosť pováh a osobností, ktoré  v každom z nás sú a tým ich k sebe viac priblížiť.

Takže, knižka je už na svete, teraz už len docestovať k deťom. Želáme jej veľa úspechov. A tu máte aj zopár fotografií z krstu. 🙂

Krstom sprevádzal Dado Nagy
Ukážku predčítala Zuzka Porubjaková
Autorka 🙂
Hudobný sprievod si vzal na seba Kamil Mikulčík
Krstná mama Adela Banášová

Autorka sa aj ochotne podpísala všetkým záujemcom, fanúšikom

zdroj: Martina Šulová

Komentáre

komentáre