nedeľa , 23 februára 2020
Home / Dieťa / Aktivity / Domáci WORKOUT: Zacvičte si doma bez stresu

Domáci WORKOUT: Zacvičte si doma bez stresu

Mamičky sú každodenne zapriahnuté do práce okolo svojich detí, takže máloktorá si dokáže a má šancu nájsť čas na to, aby zašla do fitka.

Doma je to pohodlnejšie a aj praktickejšie

Preto je dnes dobré, že existuje mnoho fitnes trénerov, ktorí svoje cviky predstavia na videách, ktoré je možno sledovať doma, a najmä s deťmi, čím sa zabije mnoho múch jednou ranou. Mama si zacvičí, podporí zdravie, dieťatko sa môže hravo pridať, zabaviť sa, čím sa vytvoria základy pre zdravý vývin a vzťah k pohybu aj u neho.

Jedno také video nájdete aj tu nižšie. Ide o pár jednoduchých cvikov, ktoré zaberú 10 minút. Je potrebné byť samozrejme v zdraví, pohode a s dostatočným prísunom tekutín. A určite zabavíte aj detičky :). Cviky vám prednesie fitnes trénerka Lucka Dytrychová spolu s Teréziou Kadeřábkovou :). Hor sa do cvičenia!

zdroj: YouTube, Pixabay

To máte tak. Rada píšem, rada premýšľam, rada sa informujem, rada sa zhováram o všetkom možnom… A ešte radšej toto všetko posúvam ďalej. :). A čo je najdôležitejšie pre mňa, napriek tomu, že nie som ešte mamina, chcem ubezpečiť všetky mamičk, ktoré k nám prídu na “návštevu” webu, že sú skvelé a pre svoje deti to najlepšie a že napriek zodpovednosti, ktorá z materstva plynie, netreba zabúdať na humor a nadhľad. Predsa sa jedna matka nescvokne 🙂

Komentáre

komentáre