štvrtok , 18 augusta 2022
Home / Zaujímavosti / Celebritné mamičky / Diana Hágerová: Aktuálne je mojou najväčšou „nabíjačkou“ jednoznačne Izabelka a jej úsmevy

Diana Hágerová: Aktuálne je mojou najväčšou „nabíjačkou“ jednoznačne Izabelka a jej úsmevy

Dianka Hágerová je úspešnou moderátorkou, ktorú pozná snáď každý. Môžete ju nielen vidieť na televíznych obrazovkách, ale aj počuť z rádia.

Srší z nej skvelá nálada, pozitivita a každého zaujme na prvý pohľad jej láskavý úsmev aj prístup. Prednedávnom sa stala po prvýkrát mamičkou a trošku nám o tom porozprávala 🙂

1.Pred pár týždňami ste sa stala mamičkou, k čomu ešte dodatočne blahoželáme. Ako by ste charakterizovala prvé týždne v tejto novej úlohe? Pocity, zmeny, prekvapenia? 

Ďakujem veľmi pekne. Izabelka je moje prvé dieťatko, takže všetko je pre mňa nové. Veľmi príjemne nové 🙂 Každý jeden jej pohľad, úsmev vo mne vyvolá doslova uragán radosti. Myslím, že každý novopečený rodič so mnou bude súhlasiť, že život sa vám s príchodom dieťatka otočí o 180 stupňov. Prioritou sú zrazu jeho potreby a nie vaše, celé je to úžasné.

2.Mnohé mamičky sa pripravujú na pôrod rôzne, mali ste nejaké spôsoby prípravy za sebou aj vy? Ako ste prežívala tehotenstvo? 

Počas prvých mesiacov ma trošku potrápili nevoľnosti, ale keď prešli, tehotenstvo som si veľmi užívala. Prvé kopnutie v brušku, prvá štikútka, to boli momenty, keď sa mi slzy tlačili do očí. V rámci prípravy na pôrod som absolvovala predpôrodné kurzy, chcela som mať aspoň teoreticky všetko v malíčku. Jeden kurz sme absolvovali spoločne s Romanom, keďže sa rozhodol byť pri pôrode, tiež chcel byť v obraze.

3.Boli nejaké rady od mamičiek z okolia, ktoré to už mali za sebou, ktoré ste si vzala k srdcu, či ste čítala nejakú literatúru počas tehotenstva?

Deti mojich kamarátok mi ukázali a naučili ma množstvo vecí, ktoré teraz zúžitkovávam. Vďaka nim som bola na veľa vecí pripravená, za čo im ďakujem 🙂

Ale predsa len je jedna rada, ktorú podľa mňa dostáva každá mamička a tá znie: „Spi vtedy, keď spí dieťa.“ A práve na ňu som minule videla skvelý vtip, kde mamička na túto radu odpovedá: „Jasné, budem spať vtedy keď dieťa. Aj variť a prať budem vtedy, keď to bude robiť dieťa.“ 😀

4.Sršíte optimizmom a pozitívnou energiou, čo Vás sprevádzalo aj počas tehotenstva. Čo Vás dokáže doslova nabiť energiou a dokonca až tak, že tým pozitívne vplývate aj na okolie?

Aktuálne je mojou najväčšou „nabíjačkou“ jednoznačne Izabelka a jej úsmevy a všetko ostatné. 🙂 Stačí jeden pohľad na ňu a hneď je deň krajší. Šťastnou ma robí aj moja rodina. Vedomie, že sú všetci zdraví a v poriadku a v neposlednom rade ma pozitívnou energiou nabíja fakt, že sa ráno prebúdzam vedľa človeka, ktorého milujem a ktorý miluje mňa.

Teší ma, keď ma ľudia vnímajú ako pozitívneho človeka, myslím si totiž, že úsmev je taký nákazlivý, že keď ho niekomu venujete, posunie ho ďalej.

5.Je niečo špeciálne, na čo sa ako mamička tešíte do budúcna? Bolo niečo, čoho ste sa obávala vo veci rodičovstva, či pôrodu?

Pôrodu som sa samozrejme trošku obávala. Predsa len, keď človeka čaká niečo prvýkrát, je tam priestor na obavy. Ale všetko dobre dopadlo a ja sa teším z úžasnej dcérky. A teším sa na každý ďalší moment, ktorý nás spolu čaká, keď bude vyrastať.

6.Aké sú zatiaľ Vaše prvé týždne trávené s dcérkou? Ako ich prežívate, vnímate?

Sme nová trojčlenná rodina, ktorá sa stále spoznáva a užívame si každý spoločný moment. Je neuveriteľné sledovať toho malého človiečika aké robí pokroky zo dňa na deň. Izabelka nás robí nesmierne šťastnými. Nielen nás rodičov, ale aj jej starých rodičov.

7.Prvé Vianoce s dieťatkom. Je niečo iné, ako tie predchádzajúce? Ako prežívate toto sviatočné obdobie? Izabelka asi ešte ten zhon v okolí nejaké nevníma 🙂

Všetko je úplne iné v tom najpozitívnejšom zmysle slova. Vďaka Izabelke nevnímame žiadny predvianočný zhon ani stres. Keďže sú to jej prvé Vianoce, chceme ich stráviť skutočne rodinne. Preto sme sa rozhodli, že sviatkovať budeme u starých rodičov – teda na striedačku u mojich a Romankových rodičov.

Ďakujeme a celej rodinke želáme veľa lásky a zdravia! 🙂

zdroj obrázkov: Facebook Diany Hágerovej

Komentáre

komentáre