piatok , 27 januára 2023
Home / Zábava / Blog / Denník zúfalého otecka

Denník zúfalého otecka

Dnes nie je nič netypické, keď si denník, alebo blog založí mama. Otecko, to je už niečo nie až tak bežné, ale zase ani nie nemožné a nereálne.

Veľa mamičiek si na materskej začne viezť internetový blog, kde sa zveruje svetu o starostiach, radostiach, zážitkoch a skúsenostiach počas materskej dovolenky.

Nemusíme dlho hľadať a pár takých nájdeme za malú chvíľu. A je to fajn, aspoň je v tom virtuálnom svete o čosi živšie.

Ale čo ak si takýto blog začne viezť otecko? Nie je to až také ťažké predstaviť si. A ono je to fakt že aj zábavné.

Otcovia zvládajú jednotlivé fázy a situácie s ratolesťami odviazanejšie.

Trampoty s deťmi, samozrejme, nezažívame len my, ženy, ale aj naši partneri, otcovia. A ako to prežívajú? Očividne s väčším nadhľadom, ako my, aj keď rovnako zodpovedne a tak to aj prežívajú. Veď rodičia sú dvaja 🙂

Denník zúfalého otecka napovedá, že na tomto blogu ide o viac, než zábavu. Otcovia rodičovstvo prežívajú síce intenzívne, ale aj mierne odľahčenejšie, ako mamy. A tak to je v poriadku, nie je na tom nič zvláštne.

Otcovia zvládajú jednotlivé fázy a situácie s ratolesťami odviazanejšie a veru, vedia to brať uvoľnenejšie. A to vám dôjde aj pri čítaní blogu Denník zúfalého otecka.

Tak, milé mamičky, vedzte, že byť mamou je síce nárez, ale určite v tom nie ste samy. Vedel by o tom porozprávať aj tento otecko, ktorý sa rozhodol, že si začne o svojich spoločných chvíľach s dcérkou robiť záznamy a podeliť sa s nimi so svetom.

foto: Denník zúfalého otecka Facebook

Komentáre

komentáre