nedeľa , 25 októbra 2020
Home / Zaujímavosti / Krása a móda / Ako si pripraviť šatník na jar?

Ako si pripraviť šatník na jar?

Jar je konečne tu a s ňou aj vytúžené zmeny v šatníku. Konečne odložíme zimné vetrovky a kabáty a vytiahneme prechodné bundy, saká či mikiny.

Ste však na jar pripravené? Viete, aké sú tohtoročné trendy a čo vo vašej jarnej skrini nesmie chýbať?

Jarná móda v čase karantény

Tohtoročná jar sa od tých predošlých líši. Mnohé z nás trávia väčšinu času doma a von vychádzame iba v nevyhnutných prípadoch. A aj to s povinným rúškom na tvári. Aj preto sa z tejto ochrany tváre stáva netradičný módny doplnok. Najmä my ženy ho máme vo viacerých farebných prevedeniach, nech sa vieme doladiť k zvyšku outfitu.

Ak však opomenieme tento nie celkom očakávaný „jarný trend“, je dobré vedieť, že aj tohtoročná jar bude v znamení farieb a vzorov. Ktoré sú hitom tejto sezóny?

Nech žije potlač a vzory!

Rozkvitnutá jar je po pochmúrnej zime vždy príjemným osviežením. A to aj čo sa dámskej módy týka. Popri stále obľúbených kvetinových vzoroch sa do popredia dostávajú aj menej tradičné, no rozhodne veľmi zaujímavé grafické vzory a potlače. S rozmanitými geometrickými motívmi na oblečení, ktoré pôsobia veľmi štýlovo, však narábajte maximálne opatrne. Platí tu, že menej je viac, a tak celkom postačí tričko s kockovaným či trojuholníkovým vzorom, ktoré doladíte k jednofarebným nohaviciam a saku a trendy outfit za pár eur je na svete.

Hrajte sa so vzormi i farbami na oblečení

Toto je zlaté pravidlo, ktoré na jar pri obliekaní isto neobchádzajte! Odviažte sa pri kombinovaní vzorov, mixovaní farieb, materiálov i strihov odevov. Táto jarná sezóna praje odvážnym, preto zahoďte stres i zimnú upätosť a rozveseľte seba i svoj šatník niečím farebným. Farbou sezóny je bez pochýb žltá, pokojne aj v kombinácii s flitrami či menej tradičnými materiálmi. Dôležité je vybrať si jeden dominantný kúsok, ktorý poľahky doladíte k striedmejšiemu zvyšku.

zdroj: https://www.tipli.sk/obchod/orsay

foto: Pexels

Komentáre

komentáre